Wpis z mikrobloga

@Lordon: Stawka to 100 000 zł za metr Tatr widzianych z działki. A o dojeździe w zimie zapomnij, chyba że masz 4x4 i łańcuchy. Tutaj miliarderzy sobie robią domki wyjazdowe i wille :P No chyba że piszę z takowym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Archoney: o dojazd się nie martwię, jest suv z 4x4 a tam ma na stałe siedzieć wrangler którym się będzie jeździć tam. Co do „miliarderów” to bez przesady, prędzej milionerzy, a tak czy siak nie widziałem tam tego typu domów, może jeden, a reszta to ładne domki w którym ludzie biorą sobie apartamenty wakacyjne właśnie, a niektórzy kupują i wynajmują ale to takie mini 30-60 metrów
@Lordon: Pisałem to z przesadą właśnie ( ͡ ͜ʖ ͡) Ja jestem z Podhala i jestem na etapie szukania domu i pierwsze co patrzę w ogłoszeniu to czy nie ma czasem widoku na Tatry bo wtedy cena robi reeeeeeeeee ʕʔ
Na pewno nie szukałbym w okolicach Zakopanego, bo tam każdy by chciał domek wyjazdowy i ceny są kosmiczne. Weź też pod uwagę
@manny_lanny: W zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Archoney: No właśnie musza być Tatry :/ był pomysł na Szklarską poręb ale jesteśmy zakochani w Zakopanem i tam ten klimat cały najbardziej nam pasuje więc pozostaje czekać, albo zająć się jakąś starszą panią co ma domek z widokiem przypadkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lordon: akurat działki na wjeździe na Gubałówkę z Kościeliska są w cenach jak piszesz bo to najbardziej widokowe miejsce. Na spokojnie ogarniesz działkę w pobliżu Zakopanego za 500 tys i mniej i to od razu budowlaną a nie rolną z wizją budowlanej za 20 lat.