Wpis z mikrobloga

Durne pytanie do ludzi z #wroclaw - czy cafe borówka jeszcze działa? Pytam dlatego, że 12-go poszło zamówienie na kawę (wysyłkowo), automaty przysłały jakieś tam potwierdzenia, według formularza mieli wysłać 15-go, ale cisza. Obydwa telefony podane na stronie milczą; jeden nieodbierany, drugi - jakby nie było takiego numeu, trzy krótkie sygnały i rozłącza.

Oprócz wysyłki mają też lokal w mieście, więc jeśli ktoś coś wie, np. czy splajtowali, to bardzo proszę o informację.

dzięki
  • 11
  • Odpowiedz
@magda_em: Napisz do nich na maila, mi dość szybko odpisali jak pytałem co z moją kawą. Raczej mało prawdopodobne, że się zwinęli, pewnie zawaleni robotą. Kawki były spoko, ale bez szału, teraz zamawiam tylko w HAYB i mam kawę w paczkomacie następnego dnia.
  • Odpowiedz
@magda_em: wyświetlają się mi ich posty sponsorowane, a w nich ludzie też narzekają na brak kontaktu od dłuższego czasu, więc wygląda na to, że ta firma to bajzel.
  • Odpowiedz
@magda_em: po Black friday mają chyba grubą obsuwę - po zamówieniu z końcem listopada dostałem maila ze wysyłka 6 grudnia, to się pewnie propaguje dalej. Ja kawę już mam pomimo że szła z przygodami, ale tak to u nich przed świętami wygląda pod koniec roku, najlepiej to chyba odbiór osobisty na Kościuszki.
  • Odpowiedz
Durne pytanie do ludzi z #wroclaw - czy cafe borówka jeszcze działa?


@magda_em: aktualizacja - właśnie przyszło zawiadomienie, że przesyłka została nadana UwU

trzymam kciuki, żeby dotarła na czas!
  • Odpowiedz
@magda_em: testowaliśmy wiele wypalarni: borówka, etno, sawara, kumpel wytrwalszy to coś tam jeszcze ogarniał, nie wiem co, ale mi borówka podeszła strasznie i na nic nie zamienię. Aktualnie chyba trochę nie są w stanie udźwignąć swojego sukcesu, a przynajmniej przy dobrych promkach na BF...

Nie będę ukrywał że towaruję się u nich na Black friday głównie, ale wpadam też z rodziną i znajomymi stacjonarnie , i zarówno na miejscu jak i
  • Odpowiedz