Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rozporek12: killer to nie, ale parametry ma dobre, po 10 godzinach się zdarza zgarnąć komplement. Lepszą trwałość, ale mniejszą projekcję (na mojej skórze) ma Ganymede, a podobny do Boisa jest.
  • Odpowiedz
@Rozporek12: na mnie Ganymede był cienki. Bois wymiata parametrowo - to jest topka. Możliwe, że to moja skóra ale ostatnio zarzuciłem 4 strzały z dekantu o 7 rano na szyje. Ubrałem do roboty polar, na to bluzę i kamizelkę puchową bo robiłem na dworze. Bois projektował spod polaru i przez bluzę jak #!$%@?. Czułem go chyba do 18 godziny aż się wykąpalem a polar i bluza przesiąkły aż do prania.
  • Odpowiedz
@Rozporek12: jak nie czujesz zapachu to nie psikaj się pod szyją / w okolicach głowy. aby się nie zadusić lepiej na tors, ewentualnie po pół psika na nadgarstki
  • Odpowiedz
Perfumy kupiłem kilka dni po premierze. Nie jest to killer ani perfumy, które po kilku godzinach zostawiają ogon ale trwałość bardzo dobra (na mojej skórze ok 10 godzin, projekcja 2 godziny bardzo dobra, później bliskoskórna), perfumy dosyć oryginalne oraz przede wszystkim bardzo dobry stosunek jakość/cena.
Szkoda, że nie mają klasycznego pudełka.
Mam nadzieję, że nie dosięgnie je potężna ręka reformulacji( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bibu123: Zamówiłem z perfumerii impressio. Jednak zmieniam zdanie co do parametrów. Dostałem już tyle zapytań i komplementów,że na prawdę jestem w szoku. Te perfumy to pieprzony sztos
  • Odpowiedz