Wpis z mikrobloga

Hej, Mirko!
Zbliżamy się powoli do końca drugiej rundy konkursu na solówki gitarowe #mirkoshredwars () W tej rundzie zwolniły się trzy miejsca, dzięki czemu do zabawy mogło wrócić aż trzech lucky loserów. Dzisiaj pojawi się pierwszy z nich.

Zapraszam do głosowania i komentowania. Który z zawodników zagrał lepiej, Waszym zdaniem? Głosujcie stawiając plusa przy jednym z dwóch komentarzy z ich nickami. Jeżeli nie będziecie mogli się zdecydować - możecie zagłosować na obu.

[[Drabinka konkursowa]](https://challonge.com/pl/p1p52ndx) [[Regulamin]](https://docs.google.com/document/d/1CbA_erbUYgLYVbDmqKnsTg8yEl1X5S3UbqKXv8BN-ig/edit?usp=share_link)

#gitara #gitaraelektryczna #muzyka #tworczoscwlasna #produkcjamuzyki
dinkum - Hej, Mirko! 
Zbliżamy się powoli do końca drugiej rundy konkursu na solówki...
  • 52
@januszzbloku: Czemu dla jaj? Z tego co slyszalem, to tylko troche na poczatku nie bylo w tempie, ale nie bylo tez i najgorzej. Z tego co widze, gros problemow bierze sie ze sposobu nagrywania. - albo zgrywania - gitary z podkladem, albo samej gitary. A i tak chcialbym dysponowac taka technika jak koledzy.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bazingabob: napisalem ci ze gubisz rytm i niektore dzwieki a ty sie zesrales.

Jesli dla ciebie nie sa to proste partie to po co je grasz w takim pojedynku? Bez nich nikt by sie nie czepial. Do tego zdecydowales kaleczyc ten sam motyw 3 czy 4 razy w ciagu minutowego solo xD
@Oskariat: napisałem Ci jak napisałem frazę i że przeniesienie akcentów było celowe. Po chwili usunąłem komentarz, bo wolę nie prowadzić takich dyskusji na forum publicznym. Zapraszam do prywatnej konwersacji.
@noz_w_potylicy bardzo fajny motyw, pasuje do podkładu, czujesz to. Poza malutkimi potknięciami ładnie też trzymasz timing. Kłuje kompletny brak vibrato, dźwięki kończące frazę przez to nie brzmią zbyt dobrze. Skrobanie marchewki w 0:44 lepiej przemilczę. @bazingabob tutaj mam wrażenie, że grałeś do zupełnie innego podkładu niż ten, który słychać na nagraniu. Kompletnie się to nie zgrywało. Technicznie trudniejsze wykonanie od konkurenta i zagrane całkiem nieźle, ale za to pojawiło się więcej niedociągnięć