Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@JC97: przed niczym, za naszą wschodnią granicą wcale nie ma wojny. Powtarzam, nie ma żadnej wojny!

@Haramb3: a ty obrońca chyba malo bystry jestes bo powonienies byc w okopów a nie na wykopie teraz.
Chyba ze jesteś hehe #!$%@? w rurkach co nie broni ojczyzny przed wojna
  • Odpowiedz
@Gumaa: dokładnie tak, ludzie muszą sami tego chcieć inaczej to rzeź. W takiej Finlandii przykładowo jest mega poparcie społeczne poboru i nikt nie ma problemu z tym. Takie powołanie do woja masowe to się robi podczas wojny albo jako szkolenia przed studiami i wtedy idzie każdy. Nie mam pojęcia o co chodzi w tej ustawie, ale to jest jakaś groteska, może wcale nie takie głupie te głosy co mówią że to
  • Odpowiedz
@Nieszkodnik: powiedz czy wyobrażasz sobie żyć i pracować w kraju, w którym 1/4 roku spędzasz na poligonie kopiąc rowy? Co my Spartanie #!$%@? jacyś? xDD Jaki pracodawca na to pójdzie, jaka korporacja będzie chciała tak działać? A własny biznes? Możesz zapomnieć, takie powołanie rujnuje ci życie i nie masz zupełnie do czego wracać.

Na dodatek takie określenie "przydatne wojsku umiejętności" to potężne pole do nadużyć, szczególnie w takiej dyktaturze do której
  • Odpowiedz
@Nieszkodnik: pytanie czy się zbroimy czy idziemy na wojnę - oczywiście obecne rozwiązanie stoi w totalnym rozkroku. Obstawiam że to klasyczna pisowska zagrywka na zasadzie wyważenia drzwi, a potem załagodzenie sytuacji czyms pośrodku, o ile będzie sprzeciw społeczny. Szkoda strzepic ryja, wrzodów żołądka się idzie dorobić
  • Odpowiedz
@Nieszkodnik: średnio raz na rok mówię że to już przesada no i tak już leci ( ͡° ͜ʖ ͡°) zbyt wiele mnie tu trzyma. Chociaż jak mnie siła wezmą na przysięgę, to chyba faktycznie już będzie koniec
  • Odpowiedz
@yhbgrobdoivbvwamsv: ale ten protest nie jest przeciwko poborowi, a przeciwko temu, żeby nie brali Cię w niewolę.
No i co, okazuje się, że twoje #!$%@? są równie istotne, jak narzekanie na pogodę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@podjad3k:

niezła projekcja nieudaczniku ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Czyli masz czego bronić. To jakim h00yem oczekujesz, że ktoś będzie bronił twoich rzeczy za ciebie?

"Nieudacznik" od takiego degenerata to wręcz pochwała, dziękuję.
  • Odpowiedz
@Haramb3: za kazdym #!$%@? razem xD kazdy "obronca ojczyzny" nie umie myslec inaczej niz w dwoch kolorach. Albo giniesz w okopie albo musisz 12h dziennie protestowac i mowic kazdemu co minute ze jestes przeciw xD
Idz juz na ukraine do okopu, moze chociaz jakis filmik nagrasz
  • Odpowiedz
@yhbgrobdoivbvwamsv: czyli masz w sumie samego siebie w dupie. Nowe, nie znałem.
Dla mnie jest oczywiste, że jeśli czuję się w jakiś sposób zagrożony, to reaguję. To nie jest kwestia myślenia w dwóch kolorach, po prostu nie jestem nierobem czekającym, aż ktoś coś za mnie zrobi.
  • Odpowiedz