Wpis z mikrobloga

@bijotai: Koniec, kolega nam się zapętlił. Styki chyba się przegrzały ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@podjad3k: Miałem już cię olać ale jeszcze się trochę popastwię xD Jak Szwecja i Finlandia które właśnie wchodzą do NATO (swoją drogą robią to przez wojnę na Ukrainie) nie mają związku z tematem? Wyjaśnij koledze dlaczego Szwedzi i Finowie są niewolnikami. Możesz przy okazji wyjaśnić też dlaczego są nimi również np. Szwajcarzy,
  • Odpowiedz
Jak Szwecja i Finlandia które właśnie wchodzą do NATO (swoją drogą robią to przez wojnę na Ukrainie) nie mają związku z tematem?


@tuhajbej: rozmawiamy o Polsce, w Polsce i polskich przymusowych szkoleniach, gdzie tu widzisz Szwecję, NATO i Ukrainę?

Co do twojego debilnego pytania - nie nie byłem, niby jak miałem być skoro szkolenie trwa 30 dni a nie minął nawet miesiąc od pierwszych powołań.


Zapisać na ochotnika mogłeś się po
  • Odpowiedz
@podjad3k: #!$%@? jakbym rozmawiał z psem xD Czy ty widzisz pytania czy umiesz tylko pisać a nie czytać?

@tuhajbej: rozmawiamy o Polsce, w Polsce i polskich przymusowych szkoleniach, gdzie tu widzisz Szwecję, NATO i Ukrainę?

Rozmawiamy o systemie poboru w Polsce. To są przykłady skutecznie działających podobnych systemów w krajach o podobnym potencjale i sytuacji międzynarodowej. Czy to takie trudne do zrozumienia?

Zapisać na ochotnika mogłeś się po skończeniu 18
  • Odpowiedz
@tuhajbej rozumiem że na 30 dni teraz zapisałeś się i czekasz na zaproszenie, czy tylko chcesz by innych do tego zmuszano?


@podjad3k: Rozumiem że nie chcesz odpowiadać na żadne pytania bo nie masz ani jednego argumentu. Nie nie zapisałem się, mam swoją pracę i życie prywatne. Jak dostanę wezwanie to pójdę i postaram się wynieść ze szkolenia jak najwięcej. Nie będę płakał że mi wór ukręcą. XD
  • Odpowiedz
@Haramb3: Od tego mam wojsko na które płacę horrendalne podatki. Ja jestem wolnym człowiekiem i nie życzę sobie zmuszania mnie do takich ćwiczeń.


@El_Trufel: A ja sobie nie życzę żeby ktoś nas atakował. Nie życzę sobie żeby Rosja atakowała Ukrainę. Nie życzę też sobie żeby były wojny i głód w Afryce. Nie życzę też sobie żeby ludzie byli biedni.
  • Odpowiedz
@tuhajbej jakie pytania, to że gdzieś jest źle to nie znaczy że tu też tak ma być i to żaden argument z twojej strony. Powodzenia w byciu mięsem armatnim po 30 dniach szkolenia. Jak na takich wojskach będzie oparta obrona to utwierdzam się tylko w przekonaniu, że należy uciekać jak tylko ewakuowana zostanie ambasada USiA
  • Odpowiedz
@tuhajbej jakie pytania, to że gdzieś jest źle to nie znaczy że tu też tak ma być i to żaden argument z twojej strony. Powodzenia w byciu mięsem armatnim po 30 dniach szkolenia. Jak na takich wojskach będzie oparta obrona to utwierdzam się tylko w przekonaniu, że należy uciekać jak tylko ewakuowana zostanie ambasada USiA


@podjad3k: No tak, wszędzie jest źle i nie ma takich państw gdzie jest dobrze. Tak jakbym
  • Odpowiedz
@tuhajbej wy umiecie czytać? Któryś raz już piszę, że mnie ustawa zwalnia z tego cyrku. Ale spoko, dobrze wiedzieć że są tacy chętni jak ty czy ten drugi xD
  • Odpowiedz
przed niczym, za naszą wschodnią granicą wcale nie ma wojny. Powtarzam, nie ma żadnej wojny!

@Haramb3 To po co nam NATO skoro w razie czego F22 i Abramsy zostają w koszarach a wojsko wysyla na front dziesiątki tysięcy ludzi co nawet w CSa nie potrafią grac, a jedyne sporty jakie uprawiają to podnoszenie browara.
  • Odpowiedz
@tuhajbej no zwalnia. Są tacy jak ja i tacy jak ty, ci drudzy będą biegać w błocie i wykonywać rozkazy gdy ja będę sobie oglądał Netflixa na kanapie ;3
Dobrze że takim jak ty się to podoba przynajmniej
  • Odpowiedz