Wpis z mikrobloga

@tuhajbej: na Ukrainie widać jak dobrze sobie radzą przeszkoleni w miesiąc Rosjanie x---D

Zakładam, że kurs kręcenia wora masz już ukończony, bo przecież nie dopuszczałbyś takiego ryzyka, nie dopuszczałbyś prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@podjad3k: Narzekaj że nie przeszkolony żołnierz nie radzi sobie w walce. Protestuj przeciwko szkoleniom. Czy ty w ogóle czytasz to co piszesz? Pomyśl chłopie, wysil chociaż na chwilę ten swój rozumek... Lepiej
Tak jak napisałem - wystarczy że wyłączą wodę i prąd i zdechniesz w ciągu tygodnia. To nie jest dobrobyt, to jest nowoczesne niewolnictwo.


@Gumaa: czyli top państw do zamieszkania ta jakieś dzikie tereny w Afryce czy Ameryce Południowej, co nie? Tam nie ma niewolnictwa, bo nie mogą ci wyłączyć ani prądu, ani wody, nieprawdaż? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Narzekaj że nie przeszkolony żołnierz nie radzi sobie w walce. Protestuj przeciwko szkoleniom. Czy ty w ogóle czytasz to co piszesz?


@tuhajbej: No czytam. Czy każdy obywatel to żołnierz według ciebie? Czy przypadkiem Ukraińcy nie odwołali jesiennego poboru podczas gdy na ich terytorium toczy się wojna? Rusz trochę głową i pomyśl dlaczego tak zrobili...

Pomyśl chłopie, wysil chociaż na chwilę ten swój rozumek... Lepiej przeszkolony będzie rezerwista którego się szkoli w
@HrabiaTruposz:

W #!$%@?ć z tego "dobrobytu" pierwszym samolotem


No to wolna droga dla nich ( ͡° ͜ʖ ͡°) Będą mogli przedłużać swój ród w Wielkiej Brytanii, czy innych Niderlandach.

jesteś czymś innym jak tylko utuczoną świnią w chlewie którą w dogodnym momencie chłop rzuci wilkom na pożarcie


W pierwszej kolejności jestem Polakiem. Dla nich mogę być nawet baleriną i jednookim bandytą.

@podjad3k: z taką różnicą, że
z taką różnicą, że Twoje przeszkolenie będzie ostatnią deską ratunku, oni ze swoim jadą podbijać obcy kraj.


@Haramb3: jakiego ratunku? Ratunkiem to będzie pełny bak w samochodzie i oszczędności, i wyjazd odpowiednio wcześnie co by mnie opresyjny rząd nie zatrzymał na granicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@podjad3k: chyba ty, skoro myślisz, że się tak po prostu wypiszesz i elo, jeszcze brawa otrzymasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak jak wspomniałem, chciałbym żebyś mógł wyjechać, ale już nie wracać. Skoro nie chcesz bronić kraju, ani swojego domu (którego pewnie nie masz), ani praw (których pewnie też nie masz) to lepiej Ci będzie w innym kraju.
Chcesz mieć ciastko i zjeść ciastko, a to tak nie
chyba ty, skoro myślisz, że się tak po prostu wypiszesz i elo, jeszcze brawa otrzymasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Haramb3: jak chcesz być niewolnikiem to droga wolna ale nie namawiaj mnie do tego ;3

Tak jak wspomniałem, chciałbym żebyś mógł wyjechać, ale już nie wracać. Skoro nie chcesz bronić kraju, ani swojego domu (którego pewnie nie masz), ani praw (których pewnie też nie masz) to lepiej Ci
chyba ty, skoro myślisz, że się tak po prostu wypiszesz i elo, jeszcze brawa otrzymasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Haramb3: tak w ogóle to zapomniałem, że mnie ustawa wypisała z tego cyrku i elo, co ty na to?
@tuhajbej: No czytam. Czy każdy obywatel to żołnierz według ciebie? Czy przypadkiem Ukraińcy nie odwołali jesiennego poboru podczas gdy na ich terytorium toczy się wojna? Rusz trochę głową i pomyśl dlaczego tak zrobili...


@podjad3k: no właśnie, pomyśl. Może dlatego że wcześniej zmobilizowali milion ludzi ale nie wiem, może jest inny powód który mi za chwilę wyjawisz.

@tuhajbej: Jak na ciebie będą bomby spadać to ja będę dawno za granicą...
@bijotai @tuhajbej: byliście już na tym super szkoleniu? Jeśli nie to kiedy się wybieracie? Chętnych na pewno wezmą. Inaczej to by wyglądało jakbyście byli spasionymi cwaniakami z kategorią F i ósmą grupą inwalidzką piszącymi farmazony w internecie. To jak jest? Pokażecie zdjęcie kamaszy z z czasoznaczkiem?
@podjad3k: Większych farmazonów niż te o nowoczesnym niewolnictwie to nie widziałem dawno. Oczywiście argumentów brak. Przykładów innych, lepszych systemów wojskowych też brak. Przykłady państw w podobnej sytuacji bezpieczeństwa - zignorowane. Za to zaczynają się ataki ad personam xD Oto proszę państwa sztandarowy przykład wykopka eksperta. Agresywny i niebezpieczny xD
@Gumaa: "obrona ojczyzny nadal powinna być służbą ochotniczą. Ludziom powinno zależeć na tym aby bronić miejsca w którym żyją i z własnej woli iść do wojska.
Jeżeli politycy doprowadzają do stanu, w którym absolutnie nikt nie ma ochoty ginąć za skorumpowane państwo, a następnie chcą do tego zmusić siłą, to nie różni się to niczym od bycia zwykłym niewolnikiem. Niewolnikiem, który ma ginąc za nie swoją ziemię, do której nie czuje