Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #tinder #redpill #niebieskiepaski #tinder
#podrywajzwykopem #blackpill #przegryw #rozwojosobisty

Jak mogę iść w zwiazki/relacje, mając sytuacje, którą poniżej przedstawie?
Otóż mieszkam sobie z rodzicami (lv25). Właściwie całe życie mieszkałem poza domem rodzinnym ale teraz po studiach jestem u rodziców. Coś tam zarabiam 5k+ na rękę.
Uważam, ze jak na etatowca, nieźle ale nie chce podawać konkretnych sum (5-10k).
Ogólnie no, kasa, wygląd, wzrost, jakies poczucie humoru, to u mnie nie problem.
Ale problemem jest to, że nie mam swojego mieszka ia/domu/pokoju, swojej przestrzeni. Mieszkam 50k od miasta 600k. Jest autostrada, więc 40min około drogi.

No i teraz tak, poznaje sobie fajne dziewczyny i co moge z nimi robic? Wyjść jeden, drugi raz na miasto. Można nawet jakaś randkę w aucie zrobić no ale ku*wa nie ma sensu tego tak ciągnąć na dłuższą mete. Nawet nie ma gdzie sie przytilac, nawet bzykac, bo musialbym liczyć na auto albo jej mieszkanie/pokój. Już to przerabiałem, spoko jest jeszcze isc do laski ale auto, to srednio mi sie podoba.
To jest ogromne ograniczenie. Najgorsze, że czuje, że teraz jest najlepszy czas, najlepszy wiek. Może i bede jeszcze lepiej wygladal i rovil lepsze wrazenie ale będąc 30latkiem, wiele furtek sie zamyka. A ja do tego czasu dopiero pod względem mieszkaniowym się ustawię.

Szukam jakiegos magicznego sposobu, zeby zmienić ta sytuację i nie wydawac polowy hajsu na wynajem lub kredyt ale chyba nie ma innej opcji :/.
  • 21
@LadnyChlopczyk: moze przestań tak analizować na zaś i zacznij szukać? W Twoim wieku to nie problem znalezc laske ktora sama cos wynajmuje i mozecie sie u niej spotykać. Ja jak sie bawiłem w Tindera mieszkałem z dziadkami w 2 pokojowym mieszkaniu i tyle, nie analizowałem czy ktoś mnie skresli z tego powodu i w sumie nie mialem nigdy takiej sytuacji.
w zwiazki/relacje, mając sytuacje, którą poniżej przedstawie?

Otóż mieszkam sobie z rodzicami (lv25). Właściwie całe życie mieszkałem poza domem rodzinnym ale teraz po studiach jestem u rodziców. Coś tam zarabiam 5k+ na rękę.

Uważam, ze jak na etatow


@LadnyChlopczyk: Zarabiasz 7 k na miecha i nie stać cię #!$%@?ć 200 - 350 zł na hotel ? Jeżeli dupa fajna to warto ale z doświadczenia ci powiem nie bierz biednej ( ͡
@Pozytywny_gosc: to chyba dzieckiem jesteś ,że tak myślisz. Zabierasz na randkę albo do clubu do innego miasta a gdy tam jesteście pytasz się czy możemy wynająć hotel na tą noc ponieważ nie chce mu się wracać tak późną porą i tyle łyka jak pelikan.
@Pozytywny_gosc: wiadomo ,że lepiej zwalić konia i iść spać jeżeli nie masz ochoty ruchać to nie , zawsze możesz znaleźć loszkę co ci w aucie obciągnie i później jej podziękujesz bo nie będziesz w nią inwestował. Ja nie mam nawet problemu żeby mi przy grybej stanął o ile max 100kg waga to coś co można zmienić i to w szybkim czasie liczą się dobre geny i zaradność życiowa , co ci
@pamareum: żyć jak pies żeby raz na 2 tygodnie przyprowadzić dupeczkę na kwadrat, zajebisty deal nie ma co xD.
W tej cenie to on może tą trasę codziennie pokonywać a i tak wyjdzie na tym lepiej.
@iDrako: co kto lubi. Ja mieszkam sam, nie przyprowadzam co 2 tygodnie dupy, a i tak wolę święty spokój mieszkając samemu.

Poza tym on na jakimś zadupiu mieszka, jak ma 40 min do wojewódzkiego. Ja wolę mieszkać w mieście, mieć siłkę i wszystko inne pod nosem, ale rozumiem, że nie każdy tego potrzebuje