Wpis z mikrobloga

Pograłbym sobie w święta w coś na PS5, a już nie wiem w co jeszcze mógłbym pograć. Ograłem i zajebiscie mi podpasowało Days Gone i Ghost of Tsushima i właśnie chciałbym coś z otwartym światem i wciągająca fabułą. Coś polecicie?

#kiciochpyta #ps5 #gry #ps4
  • 22
@GrammarNazi: może coś z serii yakuza? świat jest nieduży, dosłownie kilka ulic, ale niesamowicie żywy i wiarygodny. plus ilość rzeczy, które możesz robić poza głównym wątkiem przytłacza, sidequesty, prowadzenie biznesu, znajdźki, karaoke, jedzenie, gry planszowe, możesz iść nawet do salonu sega i pograć w street fightera. fabuła to też zawsze niezły melodramat w tej serii. tylko to japońska gra, więc niektóre rzeczy są dość dziwne, zarówno jeśli chodzi o gameplay i
otwartym światem i wciągająca fabułą


@GrammarNazi: Death Stranding Directors Cut, ale gra ci może nie podpasować, bo gry pana Hideo Kojimy vel chorego poj*** albo się uwielbia albo się nienawidzi xD

Ja uważam że to arcydzieło, ale kompletnie rozumiem jak ktoś powie że to nudny symulator chodzenia
@Celinka95 Zacząłem w to grać, ale zaliczam się do tej drugiej grupy. Te dziwne mechanizmy, 1500 modyfikacji plecaka żeby się ludek nie #!$%@?ł, to jednak nie dla mnie. Tak jak napisałem, jestem raczej niedzielnym graczem, a żeby się w to wgryźć, to mam wrażenie, że trzeba sporo czasu poświęcić