Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
Marcin z kanału #popaswpieprz o problemach z załatwieniem transportu swoich rzeczy w trakcie przeprowadzki z Koh Kongu do Siĕm Réab
[pełna wypowiedź video (półtora minuty) dostępna na Reddicie](https://www.reddit.com/r/RaportZAkcji/comments/zpksu4/marcin_frejer_o_problemach_z_załatwieniem/)
#raportzpanstwasrodka #raportzakcji
Pobierz
źródło: comment_167143393505OZRrnFgPzZTBBwmU1sTH.jpg
  • 12
@darth_invader obejrzałem gapciowego gniota i na szybko znalazłem artykuł, w którym gość dzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat przeprowadzki. Polecam zwrócić uwagę na datę publikacji artykułu, rodzaj transportu, miejsce rozpoczęcia przeprowadzki, dystans między miastami a także wycenę zaproponowaną gościowi za ciężarówkę w 2014 roku. Jak dla mnie ten artykuł to gwarancja tego, że gapcio nie ma szans na opuszczenie gołębnika z dobytkiem.

https://www.movetocambodia.com/transportation/moving-between-phnom-penh-and-siem-reap/

Pozdrawiam tagowiczów jeszcze z plaży póki co.
@Mmm1976 też nie znam ale skoro gostkowi w 2014 roku zaproponowali w jednym miejscu za ciężarówkę 450$ a w drugim 650 $ za transport ze stolicy do Siem Reap (krótszy dystans niż z gołębnika do Siem Reap) to gapcio oczekujący 8 lat później na to, że ktoś przewiezie cały jego dobytek ciężarówką za 250 $ albo już wie, że się nie będzie przeprowadzał albo jest marzycielem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@roo-bin: Ciekawi mnie skąd Gapcio uparł się na taką kwotę? Być może tyle płacił przeprowadzając się z Phnom Penh do Koh Kongu lub pare lat wcześniej wcześniej z Koh Kongu do Phnom Penh. W teorii Gapcio powinien z doświadczenia orientować się w cenach, no ale wiemy jaki jest ¯\(ツ)_/¯ Choć tak czy siak, jeśli w Kambodży są takie stawki to przewóz gratów za kilkaset dolców nawet ze stolicy do Koh
@pelt: nie wiem czy ta kwota jest realna czy nie ale znając Gapcia to sobie coś tam zmyślił, a chodziło o to żeby zrobić krzykliwy tytuł że tak naciąga się białych w Kambodży.
To się kupy nie trzyma bo przecież Gapcio khmerskiego nie zna więc po co on w ogóle tam polazł się dowiadywać?
Do tego skoro białych naciągają to tym bardziej go tam być nie powinno na tym dworcu.
Sama
@pelt mnie bardziej dziwi dlaczego nie zostawi tych wszystkich klamotów u rodziny swojej partnerki skoro nie wie co przyniesie mu los w Siem Reap. Przecież zawsze może ściągnąć graty dopiero jak już będzie miał pewność, że się układa. Chyba, że zdał sobie sprawę, że w Koh Kongu czar już definitywnie prysł.

Jak dla mnie gapcio, który w Koh Kongu sobie nie poradził mimo handicapu jaki na starcie dała mu rodzina Tharong w