Wpis z mikrobloga

Nie ma nic bardziej obrzydliwego niż komunikat "Ups, para uciekła Ci sprzed nosa" po tym jak dales w lewo orczyce 200kg z morda jak zderzak od stara 1142 kiedy wygladasz wiecej niz przecietnie bo dbasz o siebie #!$%@? i idziesz pocwiczyc chociaz Ci sie czasami w #!$%@? nie chce. Najlepsze jest to, ze te grube kaszaloty serio maja nadzieje ze cos z tego bedzie XD one serio mysla ze jak chwile popisza to facet doceni za ich wnetrze (zauwazylem ze te grubaski wlasnie maja jeszcze bardziej #!$%@? niz zadbane dupy) i przymknie oko na te ociekajace tluszczem pachy.

Kiedys zrobilem test, dodalem jedna i napisalem prosto z mostu ze mi sie nie podoba z wygladu, dodalem bo szukam kolezanek i mozemy sie kolegowac. Niby przyjela ale po 30 minutach rozmowy zaraz byly jakies dwuznaczne teksty, niby hehe propozycje w formie zartu i proby przekonywania mnie "daj spokoj #!$%@? ten wyglad, to nic nie znaczy, uroda przemija" no #!$%@? X D kocham te teksty.

Innym razem zostalem na noc u grubszej znajomej, relacja czysto kolezenska. Nie mialem transportu (w miescie w którym studiuje jest problem z taksowkami w nocy), a miala wolne lozko to stwierdzilem ze sie kimne i co? Przylazla niby bo jeszcze pogadac chciala, potem sie obrocila no ale mowie #!$%@? przeciez to moja znajoma i co? Mija pare minut i sie dupskiem zaczela dociskac xD (oczywiscie jej nie wyruchalem)

I nie, nie czuje sie wtedy jak "maczo". Zaczynam czuc sie obrzydliwie sam ze soba.

Jezeli obrazilem tutaj jakas rozowa to przepraszam... ale idz biegac i skoncz robic codzienne cheat daye. I nie dam sie nabrac na jakies #!$%@? haszimoto, kazdy moze schudnac. Wystarczy ruszyc ta leniwa gruba dupe

#tinder #seks #klatwagrubej #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 46
@dzkeson: dodam przyklad jednej kumpeli - ladna, chuda, ale zwiazala sie z takim ulanym, bezczelnym knurem i jej ten chlop (ktory byl po prostu brzydki) mial czelnosc powiedziec, ze dobrze, ze ona nie jest za ladna bo nikt jej jemu nie odbije. XD gdzie laska obiektywnie 7/10, a on 2/10… a dla mnie to w sumie 1/10. Nie wiem w sumie po co ona sie z nim zwiazala :D
@little_muffin: zgodzę się z Tobą. Wiekszosc chlopow to niewyzyte seksualnie niedojrzale zjeby albo toxic'i. Tych pierwszych odrzucacie z wiadomych wzgledow ale tych drugich wybieracie sobie na wlasne zyczenie (bo sa emocje jak na kolejce gorskiej xD). Dlatego mili faceci są za nudni i dlatego są sami. Tez kiedys taki bylem ale jak zobaczylem jak to dziala to zmienilem podejscie. Taka natura, co zrobić
Dlatego mili faceci są za nudni i dlatego są sami


@dzkeson: gdzie sa ci mili i nudni bo szukam i nie moge znalezc. ( ͡° ͜ʖ ͡°) uwielbiam te frazesy. Ty chcesz miec nudna i nijaka laske, ktora nie umie sie odezwac na zaden temat i Nic nie robi i nic jej nie interesuje?
zeby jakis chlop wymagal wlasnego mieszkania to pierwsze slysze


@dzkeson: to malo z chlopami gadasz. ( ͡° ͜ʖ ͡°) dla wiekszosci facetow to duzy plus i chetniej sie zwiaza z taka laska bo ich nie stac. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@little_muffin: Duzy plus, a wymaganie to ogromna roznica. Zaden z moich znajomych nie wymaga mieszkania i sam tez nigdy tego nie wymagalem. Wiekszosc facetow wymaga jedynie szczuplej sylwetki, zadbanej buzi, iq troche wieksze od szympansa, chociaz jedno normalne zainteresowanie i przebieg do 4. Tyle. Skoro jako laska nie mozesz znalezc normalnego chlopa to widocznie cos tu nie gra xd
@Leevvir: ale ja nie jestem gruba. Po prostu nurtuje mnie ten fenomen. Ja nie pisze o grubych chlopach dzien w dzien xD a to jest tu jeden z top problemow z kobietami. Ze sa grube xD nie ze tepe, chamskie, bucowate, tylko, ze grube. I ze jak to wola byc grube zamiast dawac dupy przegrywom i byc chude xD
@dzkeson: moje najladniejsze i najbardziej ogarniete kolezanki sa zazwyczaj same. Za to facetow maja: takie co sie #!$%@?, takie co sa grubsze, takie co sa niezaradne zyciowo, takie co cpaja itd. wiec jakby mi sie nie dodaje to z tym co piszesz xD.

A ja nie moge znalezc normalnego bo normalnych jest malo + mam konkretne wymagania, ktorych wiekszosc nie spelnia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@little_muffin: Ale ja sie zgadzam z tym, ze jest wiecej zadbanych kobiet niz zadbanych facetow. Roznica jest taka, ze od faceta w tych czasach wymaga sie znacznie wiecej niz to, zeby nie byl gruby. U kobiet w duzej mierze sam fakt, ze jest chuda to juz 70% sukcesu i wiele z nich nawet z tym jednym ma problem.
ale grube baby są chamskie tępe i bucowate to ze kobieta doprowadza się do kalectwa nie dba o swoje zdrowie , nie umie kontrolować jedzenia i nałogów o czyms świadczy chuda kobieta która trenuje buduje swoi charakter


@Leevvir: to czemu większość mężczyzn ma w Polsce nadwagę bądź otyłość? Czyli nie potrafią się kontrolować, nie dbają o zdrowie i mają słaby charakter? ( ͡° ͜ʖ ͡°)