Wpis z mikrobloga

Nie ma nic bardziej obrzydliwego niż komunikat "Ups, para uciekła Ci sprzed nosa" po tym jak dales w lewo orczyce 200kg z morda jak zderzak od stara 1142 kiedy wygladasz wiecej niz przecietnie bo dbasz o siebie #!$%@? i idziesz pocwiczyc chociaz Ci sie czasami w #!$%@? nie chce. Najlepsze jest to, ze te grube kaszaloty serio maja nadzieje ze cos z tego bedzie XD one serio mysla ze jak chwile popisza to facet doceni za ich wnetrze (zauwazylem ze te grubaski wlasnie maja jeszcze bardziej #!$%@? niz zadbane dupy) i przymknie oko na te ociekajace tluszczem pachy.

Kiedys zrobilem test, dodalem jedna i napisalem prosto z mostu ze mi sie nie podoba z wygladu, dodalem bo szukam kolezanek i mozemy sie kolegowac. Niby przyjela ale po 30 minutach rozmowy zaraz byly jakies dwuznaczne teksty, niby hehe propozycje w formie zartu i proby przekonywania mnie "daj spokoj #!$%@? ten wyglad, to nic nie znaczy, uroda przemija" no #!$%@? X D kocham te teksty.

Innym razem zostalem na noc u grubszej znajomej, relacja czysto kolezenska. Nie mialem transportu (w miescie w którym studiuje jest problem z taksowkami w nocy), a miala wolne lozko to stwierdzilem ze sie kimne i co? Przylazla niby bo jeszcze pogadac chciala, potem sie obrocila no ale mowie #!$%@? przeciez to moja znajoma i co? Mija pare minut i sie dupskiem zaczela dociskac xD (oczywiscie jej nie wyruchalem)

I nie, nie czuje sie wtedy jak "maczo". Zaczynam czuc sie obrzydliwie sam ze soba.

Jezeli obrazilem tutaj jakas rozowa to przepraszam... ale idz biegac i skoncz robic codzienne cheat daye. I nie dam sie nabrac na jakies #!$%@? haszimoto, kazdy moze schudnac. Wystarczy ruszyc ta leniwa gruba dupe

#tinder #seks #klatwagrubej #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 46
@retarded_pixel: a Ty jestes retarded tak jak masz w nicku (albo gruba).

1. Sparowalem sie z grubszą tylko raz, zeby cos sprawdzic i nie, nie obrazalem jej.
2. Nie trafiles/as chlip, chlip. Podobam sie atrakcyjnym laskom i z takimi tez sie umawiam. Skad masz ta teorie? Byles/as u bezzebnej wrozki, cyganki sprzedajacej latajace dywany czy u jasnowidza Jackowskiego?

Bede chcial to bede dzielil sie swoimi opiniami. Nie podoba sie? Nie czytaj,
dzkeson 10 godz. temu+32

Nie ma nic bardziej obrzydliwego niż komunikat "Ups, para uciekła Ci sprzed nosa" po tym jak dales w lewo orczyce 200kg z morda jak zderzak od stara


@dzkeson:

Pisałem też o tym tu kiedyś XD co one mają we łbie

Zawsze sobie myślę "tak tak gruba, napewno( ͡° ͜ʖ ͡°)"
1. Sparowalem sie z grubszą tylko raz, zeby cos sprawdzic i nie, nie obrazalem jej.


@dzkeson: ale co Ty niby chciales sprawdzic?? XD Mozesz byc gruby i moga Ci sie podobac tylko chudzi i vice versa, ludzie maja najrozniejsze gusta. Co konkretnie chciales sprawdzac? :d
@little_muffin: Mi sie tez podoba Natsu (pilociara) ale do niej nie wypisuje, bo wiem ze w tym momencie lezy poza moim zasiegiem. Chciałem sprawdzic czy a) faktycznie 'nadrabiają' chatakterem i sa takie cudowne i b) czy zaakceptuja jezeli napisze im sie ze nie chce mi sie wchodzić z nimi w blizsze relacje.

I wyszło na to, że z charakteru sa podobne - tylko bardziej siedza w domu i czytaja ksiazki i
@dzkeson: to chyba nie rozmawiasz z facetami. ( ͡° ͜ʖ ͡°) juz samo to, zeby nie byla gruba (a kazdy moze byc w ciagu calego zycia) to wynaganie. Pozniej cala masa wymaga, zeby mialy hajs/wlasne mieszkanie - wbrew temu co to wykopki pisza. Wymagaja oczywiscie niezismskiej urody wrecz sa w szoku, ze laski nie wygladaja jak na insta w realu. Wiekszosc wygmaga, zeby kobita dostosowala swoje zycie