Wpis z mikrobloga

wyświetlenia na kanałach sportowych z ostatnich 30 dni czyli okres mundialu plus porównanie z poprzednimi 30 dniami

weszło 1,9 mln (+19,3%) wyświetleń; 2k subów (+0%)
kanał sportowy 21,6 mln (+109,4%) wyświetleń; 12k subów (+71,4%)
meczyki 3,7 mln (+96,7%) wyświetleń; 9,4k subów (+41%)
goal pl 0,6mln (+28%) wyświetleń; 0,8k subów (+28,6%)

#mecz #weszlo #meczyki #kanalsportowy #tetrycy
  • 22
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mruwa: ta niestety goal nie potrafi pozbyć się tej turbo amatorskiej części redakcji jak langier czy jakieś laski robiące filmy o Maradonie xd
Merytorycznie ten portal się nie utrzyma, poza naszym duetem jest dramat, kania jeszcze spoko ale tak to niestety nikt się nie nadaje.
Komik od tetrykow też średni, raz całkiem zabawny a raz dramat tonalny i #!$%@? jakieś kocopoly i swoje wymysły. Plus w porankach jest tragiczny bo wypowiada
@Perloooo: to samo jest niestety z @Jakub_Olkiewicz i leszkiem, oni w weszlo robili taką atmosferę amatorki, bylejakości i przaśności troche pewnie na pokaz a troche nie - te czołówki z cringowymi rysunkami i muzyką, i to wynieśli z weszlo i wzieli do goal. Jak dla mnie powinni się odciąć od tego i zrobic to profesjonalnie jak meczyki albo cwiąkała, szyderę i głupie żarty polegające na łapaniu za słowka i cytowaniu starych
leszkiem, oni w weszlo robili taką atmosferę amatorki, bylejakości i przaśności troche pewnie na pokaz a troche nie - te czołówki z cringowymi rysunkami i muzyką, i to wynieśli z weszlo i wzieli do goal. Jak dla mnie powinni się odciąć od tego i zrobic to profesjonalnie jak meczyki albo cwiąkała, szyderę i głupie żarty polegające na łapaniu za słowka i cytowaniu starych filmów i seriali mogą sobie zostawić ale opakowanie tego
@Perloooo: No porównałem. Białej jest trochę cringowy i taki trochę przygłupi w stylu weszło. Mi bardziej sie podobały vlogi Przemka. No ale trochę racji Ci przyznaję, bo do Białka jest się przynajmniej o co przywalić, a Langier jest taki trochę nijaki xD
@przemkow_xd: Wlasnie to jest moj problem z nim. Bo gosc sie stara - ewidentnie. I chcialbym go polubic, bo zycze sukcesu goalowi calemu, ale cholera on tak bardzo nigdy nie ma swojej opinii :/ Preferuje analityczne umysly, nawet w takim rozumowaniu jak Leszek i Kuba, gdzie z tych wydawaloby sie czesto absurdalnych rozmow mozemy wyniesc jakies wnioski, od Langiera - jego opinia jest zawsze taka jak opinia ogolu, nawet jak to
@Dominek: niech sobie będą, niech prowadzą programy tak jak prowadzą ale niech to wygląda profesjonalnie - czyli nie przy piwie a przy wodzie, nie w knajpie a w jakimś studio albo chociaż 2 fotele jakieś ledy, może jakaś piłka w tle albo książki czy plakat no i czołówka + dzwiek + terminowość, merytoryka jest nawet ok ale oprawa nie
@mirasKo-Kalwario: Ja się tylko odniosę - terminowość, wydaje nam się, jest. Nagrywamy nawet na urlopach. Nie powinno być natomiast problemów technicznych, kategorycznie, nigdy. Tej przaśności już nie chcemy. Studio w O To Chodzi - uważam, że jest bardzo dobre, naturalne, fajne tło. W sterylnym studio ten format wyglądałby sztucznie. Streamy porankowe - osobna kwestia, przede wszystkim muszą mieć top dźwięk i zero kłopotów technicznych. Wtedy działają jak podcast.

Co do "nie