Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki jak się zmienić?
Każdy związek rozpada się przeze mnie, na początku tego nie widziałem ale zacząłem szukać czytać i chyba jednak jestem narcyzem.
Na początku znajomosci nakręcam laske, ona sie stara zabiega, z czasem również sie otwieram i pokazuje jaki jestem idealny, ale ten stan nie trwa długo, gdy czuje że ją zdobyłem to jakoś przestaje mi zależeć i myśle już o innych.
I teraz znów 4-letni związek skończył się przez takie zachowanie, ona za mną biegała starała się a ja potrafiłem ją zdradzić z randomowa dziewczyna na imprezie.
Nie dowiedziała sie o zdradzie, ale miała dość ze to ona sie cały czas stara o związek.
I tu jest pytanie, czy to ze mną jest coś nie tak czy jednak nie trafiłem jeszcze na tą odpowiednią osobę? Skoro bym ją naprawdę kochał to chyba nie powinna mi przez myśl przejść zdrada.

Nie jesteśmy razem ale bardzo mi jej brakuje, czasami do mnie pisze, dzwoni i pyta czy kogoś mam, ale po co? Czy w takiej sytuacji jest szansa na powrót? Czy lepiej jej jak i sobie dać spokój?

#zwiazki #ex #rozowepaski

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #639f2c19ba11279a731ac584
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: jak faktycznie jestes osoba z osobowoscia narcystyczna to w sumie jestes w dupie. Wyleczyc sie tego nie da. Mozesz tylko swiadomie rezygnowac z pewnych zachowan. Terapeutow w Pl od tego nie ma. Jest jedna babeczka psycholog chyba, ktora sie tym zajmuje juz lata. Polecam obczaic na youtube. Diagnoze Ci moze psychiatra postawic i to chyba na tyle.
A nie zdradzanie to swiadomy wybor - chociazby unikanie sytuacji, w ktorych
  • Odpowiedz
PonadgabarytowyHultaj: @little_muffin: Nie gadaj bzdur. Narcystyczne zaburzenie da się wyleczyć jak każde inne zaburzenie z pomocą psychoterapeuty, tylko problem z narcyzami jest taki, że narcyz sam musi chcieć sobie pomóc, a z tym jest wlaśnie problem, bo narcyz nie widzi w sobie żadnych wad, musi to sobie uświadomić - imo gnojeniem narcyza idzie to osiągnąć. Narcyzi się boją ludzi z mocną psychiką i twardym charakterem, bo jak wiesz za
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Każdy związek rozpada się przeze mnie, na początku tego nie widziałem ale zacząłem szukać czytać i chyba jednak jestem narcyzem


@AnonimoweMirkoWyznania: jeśli jesteś na etapie, że wiesz skąd wynika problem, to teraz musisz znaleźć specjaliste, który pomoże ci go rozwiązać.

Tylko nie na wykopie. Wykop ograniczyłbym do źródła memów xd
  • Odpowiedz
WolnyPotwór: @little_muffin Osobowość człowieka kształtuje się przez całe życie i ma na nią wpływ wiele czynników. Oczywiście, że u osób dorosłych może się zmienić osobowość, myślisz dlaczego osoby starsze z demencją zmienia im się osobowość i stają się inną osobą niż tą, którą byli sprzed choroby? Były na ten temat badania i poczytaj o tym dziecko

A narcyza da się wyleczyć z pomocą psychoterapeuty tylko właśnie problem tkwi w samej tej osobie. Ona musi tego chcieć tak jak OP

Linki:
  • Odpowiedz
stają się inną osobą niż tą,


@AnonimoweMirkoWyznania: choroby neurodegradacyjne mozgu? To nie jest zmiana osobowosci bo np. pracowaly nad soba tylko utrata neuronow.

Ja czytalam opinie, ze sie nie da. Jesli sie da to super, to op musi isc tylko na terapie i bedzie lepiej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zgwalconyorangutan : @little_muffin: Niech idzie na terapie. Narcyzm da się wyleczyć, tylko taka osoba sama musi chcieć się zmienić

Co do osobowości. Powtarzam ona się kształtuje orzez całe życie, to nie jest tak ze z chwilą kiedy dorosniemy osobowość taka zostanie do końca, nie, ksztaltuje sie caly czas i masa czynników wpływa na naszą osobowość. Poczytaj o tym
---

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz