Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jaki polecacie pad antypoślizgowy? Jestem początkującym noobem i przy każdym zejściu z krzesełka od razu gleba... To jest najgorsza rzecz dla mnie w całym snoboardowaniu narazie.

Deskę od góry mam taką chropowata. Myślicie ze nie będzie problemu z przyklejeniem pada?

#deska #snowboard
  • 8
  • Odpowiedz
@ibeafraidi: do niczego ci pad jeśli nauczysz się prawidłowo zsiadać z kanapy ¯\_(ツ)_/¯


a jeśli już potrzebujesz to nie ma znaczenia, byle był karbowany czy miał jakieś wypustki chociaż
  • Odpowiedz
@ibeafraidi: mam taki przeźroczysty split od burtona mam na dwóch deskach i spoko, działa, nie odkleja się, nie schodzi przy woskowaniu. Nie słuchaj #!$%@?, że to dla amatorów, jak potrzebujesz to sobie naklej i się nie przejmuj. Dla mnie to mniejsza siara niż leżeć na orczyku czy powodować zatrzymanie całego wyciągu krzesełkowego xD
  • Odpowiedz
Nie miałem instuktora. Ziomek mnie uczyl co umie jeździć. Dobra spróbuję ale ta deska jest w #!$%@? śliska


@ibeafraidi: typowa ballada snowboardowa xD
ziomek może jeździć "umi", o ile to nie jest utrzymanię sie na desce w miarę pionowo

ale to jest dalekie od umiejętności nauczenia kogoś ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

btw. kurde, od razu na kraba musiało paść?
choć w zasadzie drogo nie jest ( ͡
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dibhala: no kurde xD No nie było okazji wziąć instruktora bo to z reguły akcja że "jedziemy na dechę dawaj jedź z nami" no to pojechałem xD

A co z krabem nie tak? Hah
  • Odpowiedz
no kurde xD No nie było okazji wziąć instruktora bo to z reguły akcja że "jedziemy na dechę dawaj jedź z nami" no to pojechałem xD


@ibeafraidi: a nie no spox, zajawka przede wszystkim (σ ͜ʖσ)

ale wziąć instruktora na godzinkę całą grupą to już naprawdę psi pieniądz na łeb w porównaniu do cen karnetów i możliwości progresu

A co z krabem nie
  • Odpowiedz