Wpis z mikrobloga

Ksiek, odnośnie tego zbierania numerów kont od piłkarzy nad ranem to nie pamiętam aby coś takiego miało miejsce. O 2:30 to ja zazwyczaj już śpię i wtedy pewnie też już spałem i nie wiem może powiedziałem coś przez sen, nie pamiętam co mi się śniło, może coś o premiach powiedziałem, ciężko powiedzieć. Kamil Potrykus miał pokój obok i on tam do późna siedział analizował rzuty rożne Argentyny i może mówiłem coś przez sen i on przez ścianę może coś usłyszał i źle zrozumiał, tego nie wiem, trzeba by jego zapytać.
Rano może i coś o numerach kont ktoś coś wspomniał, ale ja mało kontaktuję rano jak wstanę póki nie wypiję mocnej kawy i nie zjem jajecznicy na boczku. Może i coś było, ale teraz sobie nie przypomnę.
#kanalsportowy
#kanalbekowy
Pobierz jackyll - Ksiek, odnośnie tego zbierania numerów kont od piłkarzy nad ranem to nie pa...
źródło: comment_1671369296vZsxlUefa9zO6u0to8u6JW.jpg
  • 2
@jackyll: Trochę dziwne w tej sprawie jest zbieranie numerów kont rzekomo od piłkarzy. A to w PZPN im za występy BLIKIEM kasę przelewał do tej pory? Może to na jakieś specjalne konta na Seszele miało iść czy jak to tam......... Widać jaka tam księgowość jest kreatywna