Wpis z mikrobloga

Hej, piszę o tym znalezisku. W tamtym tygodniu pisałem do posłów lewicy w sprawie głosowania nad ustawą o obronie ojczyzny. Udałem niezadowolonego wyborcę, pytałem czemu byli za i czemu nie forsowali poprawki by ćwiczenia i obowiązkowa kwalifikacja były zniesione, a jeżeli nie to by były chociaż również dla kobiet (w końcu równouprawnienie, nie?). Do każdego pisałem z osobna, czyli miałem inną wiadomość do posła i inną do posłanki, aby wiadomości były bardziej czytelne.
Wysyłałem maile nie tylko na maile sejmowe, ale na wszystkie które były wpisane na stronie sejmu (jak wejdzie się w zakładkę biura poselskie to większość posłów miało oddzielne maile do biura, a niektórzy mieli po kilka maili, jak widać na screenie; pisałem na wszystkie maile).
Lista posłów do których pisałem tutaj:

Adamczyk Rafał NIE ODPISAŁ
Ajchler Romuald NIE ODPISAŁ
Biejat Magdalena NIE ODPISAŁA
Buż Wiesław NIE ODPISAŁ
Czarzasty Włodzimierz NIE ODPISAŁ
Czerniak Jacek NIE ODPISAŁ
Dyduch Marek NIE ODPISAŁ
Dziemianowicz-Bąk Agnieszka NIE ODPISAŁA
Falej Monika NIE ODPISAŁA
Gawkowski Krzysztow NIE ODPISAŁ
Gdula Maciej NIE ODPISAŁ
Gosek-Popiołek Daria NIE ODPISAŁA
Iwaniak Arkadiusz NIE ODPISAŁ
Konieczny Maciej NIE ODPISAŁ
Koperski Przemysław NIE ODPISAŁ
Kopiec Maciej NIE ODPISAŁ
Kotula Katarzyna NIE ODPISAŁA
Kretkowska Katarzyna NIE ODPISAŁA
Krutul Paweł NIE ODPISAŁ
Kucharska-Dziedzic Anita NIE ODPISAŁA
Kulasek Marcin NIE ODPISAŁ
Maciejewska Beata NIE ODPISAŁA
Matysiak Paulina NIE ODPISAŁA
Nowicka Wanda NIE ODPISAŁA
Obaz Robert NIE ODPISAŁ
Pawliczak Karolina NIE ODPISAŁA
Prokop-Paczkowska Małgorzata NIE ODPISAŁA
Rutka Marek NIE ODPISAŁ
Scheuring-Wielgus Joanna NIE ODPISAŁA
Sekuła-Szmajdzińska Małgorzata NIE ODPISAŁA
Sowińska Anita NIE ODPISAŁA
Szczepański Wiesław NIE ODPISAŁ
Szejna Andrzej NIE ODPISAŁ
Szopiński Jan NIE ODPISAŁ
Śmiszek Krzysztof NIE ODPISAŁ
Tomaszewski Tadeusz NIE ODPISAŁ
Trela Tomasz NIE ODPISAŁ
Ueberhan Katarzyna NIE ODPISAŁA
Wieczorek Dariusz NIE ODPISAŁ
Wolski Zdzisław NIE ODPISAŁ
Wontor Bogusław NIE ODPISAŁ
Zandberg Adrian NIE ODPISAŁ
Zawisza Marcelina NIE ODPISAŁA
Żukowska Anna Maria NIE ODPISAŁA

Liczba posłów ( większość dostała mail na kilka adresów): 44
Liczba odpowiedzi: 0

Możecie plusować i linkować do wpisu gdy ktoś z lewicy będzie robił fikołki że on to w sumie nie był za. ŻADEN MI NIE ODPISAŁ. KOMPLETNA OLEWKA.

#polska #obowiazkowecwiczeniawojskowe #dyskryminacjamezczyzn #bekazlewactwa
Pobierz Lucider5 - Hej, piszę o tym  znalezisku. W tamtym tygodniu pisałem do posłów lewicy w...
źródło: comment_1671367308HnFjbFBOGEcEK0VAg1nBiy.jpg
  • 85
@Lucider5 ależ jestem za wojskiem w krztalcie Izraelskim. Każdy idzie i się szkoli. Jestem za tym by każdy po odbebnionej zasadniczej służbie miał ułatwiony dostęp do broni bo wie jak się tym obsługiwać i żeby było tyle broni na mieszkańca ile jest w Szwajcarii. Kacap czy Niemiec zastanowił by się 3 razy za nim by napadł na taki kraj bo każdy jest przeszkolony i każdy ma dostęp do broni. Ale to właśnie
@Lucider5: I dziwie Cię to? Motłoch może tylko suwerennie zdecydować kto go będzie ruchał w dupę przez kolejne 4 lata. Posła który robi takie rzeczy nie możesz odwołać, nie ma w polskim prawie procedury impeachmentu posła. Zatem drogi wyborco a raczej wasalu, możesz się yebać.


@Czytelnik30: dlatego trzeba szukać jakiejś małej partii, głosować na nich, pomagać w wyborach i dążyć do wprowadzenia opcji odwołania posła.
@Lucider5: Znaczy kogo? Która partia ma rozsądny program, fachowców którzy ich wspierają i nie mają "protokołu 4,76" ? Zmiany prawa wyborczego w PL to jest grubszy temat i kilka dyskusji tutaj już o tym było. Niestety wiekszość mało konstruktywnych.
@Lucider5: Ale to normalka, że posłowie nie odpisują. Albo odpisują czymś z copyclipa. Takich mamy polityków. Żeby dotarło, trzeba mieć kogoś, kto zna typa osobiście i wyśle mu wiadomość na prywatnego maila, niezabezpieczonego nijak albo hasłem 123 (maile Dworczyka). :)


@lavinka: widziałem że ktoś pisał do posłów konfederacji i jeden odpisał, kilka dni temu.
@Lucider5: Jest problem. Podobno maili było więcej na skrzynkach posłów niż przy proteście kobiet. Wszystkie były tej samej treści, więc nie dziwie się, pewnie nawet nie odczytali tych wiadomości, bo myśleli że to samo.
@Lucider5: No wiem, ale patrząc z perspektywy ludzkiej psychiki jeżeli dostajesz 2k maili o coś to na następne masz wywalone. Może kilka % społeczeństwa by nie miało, tylko że te skrzynki pocztowe czytają pracownicy biur poselskich.
Prawdopodobnie nawet do tych posłów/posłanek to nie dotarło.
Źródło: Mam posła w rodzinie.(nie lewica)
@Lucider5: ogólnie ziobro zdziwienia, politycy w Polsce mają status nietykalności i mają na wszystko wyebane, każda partia ma swoich wyborców za idiotów delikatnie powiedziawszy, np Biedroń, miał nie lecieć do UE ale kiedy skapnął się że po jednej kadencji zostanie milionerem a po dwóch nawet emeryturka europejska wpadnie to raz dwa tam poleciał, lewica wypłacało sobie jeszcze nagrody i zasiliła pis jedną posłanką dzięki czemu dziś pis rządzi a teraz jeszcze