Wpis z mikrobloga

Pojechałem dzisiaj do #paczkomaty żeby odebrać świąteczne paczki i włączyłem sobie radio w samochodzie, czego w sumie nie robię zbyt często bo wolę sobie włączyć coś na #spotify Akurat zaczęła się #muzyka, której w ogóle przedtem nie znałem. Po pierwszym refrenie dostałem taką dawkę promieniowania, że mimowolnie nadusiłem MUTE bo nie dało się tego słuchać, ale zainspirowany wybitnym tekstem sprawdziłem w domu co-to-#!$%@?-jest? xD O co chodzi?

Autor: Bryska:
Tekst: Mam kogoś lepszego

Jakby sam tytuł sugerował, że coś jest nie tak. Generalnie mam takie przekonanie, że polskie artystki - stare i młode - poza małymi wyjątkami typu Brodka w ogóle nie potrafią robić muzyki. Ich piosenki tematycznie opiewają o rozstaniu, zdradzie, kłótniach i toksycznej atmosferze w ich związkach, albo o tym, że znalazły sobie kogoś lepszego xD Odpalcie sobie kiedyś sylwestra z dwójką to nawet podczas takiego wydarzenia gdzie powinniśmy się cieszyć i radować na scenie śpiewa polska diva, która #!$%@? coś w stylu "zostawiłeś mnie".

Teraz trochę tekstu tego paździerza:

Zapomniałam już twoje imię

Chodziło za mną tylko przez chwilę

Przestań pchać się już do mojej głowy

Nie ma tam miejsca na głupoty

Szansę miałeś już teraz patrz

Ja ramiona inne otulają me wdzięki

Taki ważny gość no to masz

Może znajdziesz inną co ogarnie twe lęki

Więc dzięki


xD no ja #!$%@?, chyba nie musze nic pisać
2phonepiotrus - Pojechałem dzisiaj do #paczkomaty żeby odebrać świąteczne paczki i wł...
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@2phonepiotrus: po pierwsze twój błąd że masz w ogóle w radiu ustawione jakieś RMF czy eska bo domyślam się że tak to usłyszałes.
Po drugie błąd myślowy że to artystka i ma jakiś tekst i coś śpiewa. Ona wykonuje coś, co przypomina w zasadzie produkt agencji marketingowej. To jest przygotowane specjalnie dla rozgłośni typu RMF. Tego nikt nie kontempluje, to leci w tle, po jakimś czasie wszyscy to potrafią zanucić, potem