Wpis z mikrobloga

#corpobaza
#studia
#matfiz
#takaprawda
Czy to tak trudno oszczędzić upokorzenia, cierpienia i powiedzieć dzieciom, że matma i fizyka im się na #!$%@? w życiu przyda. Owszem, może dostaną się na lepsze studia z maturą, ale tu kryterium jest budżet rodziców, a nie wiedza. "Halyna, Po co posyłać gówniaka do miasta wojewódzkiego na studia, kto nam będzie ogródek kosić!? Więcej kasy zostanie w kieszeni!"

Owszem, zdadzą gówno-laborki na polibudzie i dostaną papierek. Problem w tym, że jeśli nie umieją klepać kodu, to i tak mogą pomarzyć o godnej pracy po studiach. Nie wiem po co ta matma i fizyka potrzebna w springu i dotnecie, czy django. Po cholerę wymyślili te #!$%@? profile matfizowe. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Rozstrzelać dydaktyczne środowisko. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja już wiem po co oni nas tej matmy uczyli, może chcieli byśmy w OpenGL klepali frontend do stron internetowych

#przegryw
#it
  • 3
@moonstone: Rozstrzelać to się powinno zarówno "ścisłe" jak i "humanistyczne" środowisko. WIęcej hibbystycznie nauczyłem się sam niż w liceum i na studiach jeżeli chodzi o historię np. Rostrzelać te wszystkie nauczycielki z wiecznym okresem i menopauzą, które dostają namiastkę władzy nad młodszymi kształtującymi się jeszcze ludźmi. To obrzydliwe rapszle znam te środowisko od zaplecza. Fałszywe wywłoki.