Wpis z mikrobloga

@Pesa_elf już popuściłeś w spodnie na widok merytorycznego zaorania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak sie jest laikiem i dzbanem to sie potem tworzy takie wpisy jak twój. Nie masz pojęcia najmniejszego o zawodzie kierowcy tira ale pierwszy jesteś do pouczania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kierowcy tirów maja mieć przygotowane rampy do odśnieżania, a nie robić fikołki na drabinach ustawionych na nieodśnieżonym parkingu.

Maja tez wyrobione normy czasu pracy i nie moge sobie jezdzic ile chcą. Jaka to trzeba byc osobą ktora nie wie o istnieniu tachografu xD

@bsuuuh Ciebie też sie to tyczy. Oddaj prawko z paysów bo ktoś kto nie potrafi kontaktować najprostszych rzeczy nie powienien prowadzic auta.

Jak popracujesz nad soba to może nauczysz sie zadawać pytania: „dlaczego?” ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#motoryzacja #bekaztransa #bekazdzbana
  • 18
@cwlmod: No to oszczędzę Ci riserczu - w Polsce nie ma właściwie parkingów z rampami. Ja wiem o jednym przy granicy słowackiej i ostatnio ktoś tu pisał jeszcze o jednym, ale nie pamietam gdzie i nie wiem czy to prawda. To by było na tyle xD
@JudzinStouner: Ale ja to wlasnie wiem. Też kiedyś mnie to oburzało ale nie będąc idiotą, zapytałem się dlaczego jest jak jest.

Wytłumaczono mi ze ramp brak a samodzielna wspinaczka to prosty przepis na złamanie. Drabiny nie ma gdzie schować i jak rozstawić a wchodzenie bo kabinie jest bardzo trudne i nie pozwala ogarnac wiecej jak pol metra naczepy z przodu
Nie masz pojęcia najmniejszego o zawodzie kierowcy tira


@cwlmod: Jak nie masz możliwości odśnieżyć naczepy to wzywasz firmę która przyjedzie i to zrobi, albo czekasz do wiosny i roztopów. Po co chcesz obarczać cały świat własnymi problemami, na które istnieją tak proste rozwiązania?
@cwlmod: Panie, drabiny, jakiej byś mógł uznać za bezpieczną to, w życiu nigdzie nie pomieścisz. Ja często wożę dwie puste palety na wymianę, bo skrzynia paletowa ma pojemność 32 palety, a do ciężarówki wchodzą 34 i zdarza się, ze klienci chcą ładować 34 i wobec tego wymagają, żeby tyle wymieniać. To wyobraź sobie, że czasem zdarza się tak ciasno upchany towar bez wymiany palet, że nawet te 2 sztuki muszę wyrzucić
@cwlmod: ale żenada. Pchałem się w tą branżę 15 lat temu i widzę że nic się nie zmieniło. Znam wasze środowisko i wiem, że merytoryczna dyskusja z większością z was jest niemożliwa. To jak próba przekonania dziecka że musi połknąć antybiotyk żeby wyzdrowieć. Niestety trzeba zastosować przymus bo dziecko jest zbyt głupie żeby to zrozumieć (ale na szczęście ciągle ma szansę dorosnąć i zmądrzeć).
@majk_emigrant: Lol to nie jest moja branża. Ja tylko krytykuje twoją głupotę xD

Na zachodzie masa parkingow ma rampy do odśnieżania a ty sugerujesz by w Polsce zamawiać firmy do kazdego tira xD

To jest tak debilna propozycja ze nie wiem o jakiej merytorycznej dyskusji ty mowisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Firmę to sobie mozesz zamowic do odśnieżenia dachu budynku a nie tira ktory jak dobrze pada
@cwlmod >Na zachodzie masa parkingow ma rampy do odśnieżania

Po stukroć nie xd Żaden z krajów nie ma ich "masy". Jeśli są, to w pojedynczych miejscach, tak żeby lokalni politycy mogli odwrócić uwagę od tego jak bohatersko defraudują publiczne pieniądze.