Wpis z mikrobloga

Szukam powoli nowego telefonu, nie spieszy mi sie bo chcialbym sobie go sprezentowac na poczatek marca na swoje urodziny.

Aktualnie jestem posiadaczem Samsunga A52s 6/256.

Zalezy mi na:
1. Wyswietlacz OLED/AMOLED
2. Jakosc zdjec powyzej przecietnej
3. Wielkosc do 6.5"
4. Budzet do 3000 (lepiej blizej 2500)

Czy przejscie na Samsunga S20 FE 5G 8/256 bedzie dawac widoczna roznica?

#smartfon #telefony
  • 5
@fiddle: rok temu wybieralem pomiedzy A52s vs S20FE ale A52s udalo mi sie dorwac w promocji za 1110zl, kiedy S20FE kosztowal 2200. Wybor byl oczywisty.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nfvr: mój chłop ma a52s i nie ma absolutnie różnicy do s20 fe5g w wydajności. Może aparat jest nieco słabszy (marginalnie) i jestem pewien, że nie zauważysz różnicy po przejsciu na fe.
@celulozy: ok, no to temat zamkniety. Poczekam rok wiecej, szkoda kupowac dla samego kupowania, a w tym budzecie do 2500 naprawde ciezko mi wyszukac cos znaczaco lepszego. Mam wrazenie, ze rynek smartfonow do 2 lat stoi w miejscu.
@Nfvr

Wiosna kupiłem a52s za 1200zl. Nie mam powodów do narzekań, ostatnio dostał androida 13 i jest jeszcze lepiej. Komuś wcześniej więcej o nim kilka dni wcześniej tutaj opisywałem.

Co do zdjęć, nie wiem. Cyknę czasem szbka fotkę w górach w srokldku dnia. W takich warunkach wychodzą beż zarzutu do podejrzenia na kompie.