Wpis z mikrobloga

  • 4
Dopóki nie będą odbierać uprawnień za takie rzeczy to będą takie akcje. Kierowców tirów trzeba kontrolować i karać, bo oni zdrowego rozsądku nie mają.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@QHiN: jak odśnieżyć dach ciężarówki, bez ryzykowania własnym życiem albo zdrowiem? Jakieś pro tipy?

Jak mam wybrać czy mam sam się zabić, czy zabić Ciebie to wiadomo jaki wybór podejmę xD
  • Odpowiedz
@igrek97: Wiesz ze jest jeszcze opcja żeby nikogo nie zabić? No chyba ze celowo chcesz kogoś za zabijać, za każdym razem jak masz śnieg na naczepie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Pesa_elf

Oczywiście bezmózg nie odśnieżył swojego tira bo srający do zwira jest za tłusty by wyjść i ściągnąć śnieg


Chętnie zapisał bym się do ciebie na kurs/prezentację jak to zrobić. Nawet zapłacę jak mi pokażesz i wystawiż certyfikat odbycia takiego kursu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zwodek: odśnieżanie tira nie wchodzi w moje kompetencje tylko do kierowcy tira który jest do tego zobowiązany by samochód był gotowy do jazdy
  • Odpowiedz
@Pesa_elf: oj nie odśnieżył oj znowu się wyprzedzają na zakazie oj w sklepie nie ma mojego sojowego mleka .. pamiętam 80 procent transportu jest wykonywane przez ciężarówki. A teraz idź do lodówki i do szafy i powiedz mi ile rzeczy masz które nie były ttransportowane ciężarówka .
  • Odpowiedz
  • 2
@Pesa_elf

@zwodek: odśnieżanie tira nie wchodzi w moje kompetencje tylko do kierowcy tira który jest do tego zobowiązany by samochód był gotowy do jazdy


Podejrzewam że niewiele rzeczy wchodzi w twoje kompetencje.
  • Odpowiedz
@Pesa_elf: raz jak jechałem drogą krajową to w drugą stronę jechał tir który miał lód na naczepie i tafla lodu wielkości telewizora przywaliła mi centralnie w przednią szybę, na szczęście nic sie nie stało ale miałem ochotę zawrócić i mu #!$%@?ć
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zwodek: no was w szkole nie dało rady nauczyć nic więcej poza pisaniem i czytaniem to zostałeś tirowcrm. @Mrrilb: dwie wojny światowe obyły się bez ciężarówek i dali Sobie rade teraz myślisz że bez was by sobie nie poradzili
  • Odpowiedz