Wpis z mikrobloga

@igrek97: jesteś upośledzony czy tylko udajesz? Zrzucanie lodu na AUTOSTRADZIE, gdzie inne samochody jadą dość szybko jest normalne?
Hur dur to niech nie wyprzedzają jak się boją wyprzedzać bo spadnie na nich tafla lodu...
Sprzyjają przy najbliższej kontroli kogoś z ITD co sądzi o takim rozwiązaniu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@yazir: jesteś uposledzony czy tylko udajesz? Jak mieli to zrobić na parkingu jak nie ma tam do tego infrastruktury? Podskoczyć czy dostać skrzydeł?

Wystarczy nie być bucem i myśleć. Jak widziałeś, że się bujają żeby zrzucić śnieg czy lód to wystarczyło poczekać aż skończą. Woleli zrobić to na miejscu, a nie rzucać nim przez kolejne sto kilometrów.

Wasze rozwiązania są w stylu "jak nie masz pieniędzy, to idź do bankomatu"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@igrek97: dalej idziesz w zaparte. Samochód ze śniegiem i lodem na dachu nie może się znaleźć na drodze publicznej jest to sankcjonowane mandatami. To ty odpowiadasz za stan samochodu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@furcio: a drabinę można zrobić na miejscu z kijków i patyków.
Nie mam zamiaru wchodzić kilka metrów w górę po drabinie stojącej na lodzie. Do tego, żeby ściągnąć lód z naczepy trzeba użyć siły, przez co taka drabina bez problemu może się przewrócić.
  • Odpowiedz
@Pesa_elf: Zwariowałeś!? Jak to sobie wyobrażasz, żeby zmęczony i ciągle jeszcze #!$%@? człowiek, wchodził po drabinie, żeby dach odśnieżyć? Przecież mógłbym zmarznąć! Nic serca nie masz :<
  • Odpowiedz
@Pesa_elf: zawsze mnie śmieszy jak ktoś ma pretensje o śnieg na naczepie. Podejdź kiedyś do ciężarówki i pomyśl jak masz tam sie dostać na dach bez rampy xD zajrzyj nawet za ciągnik czyli miedzy naczepę a tył ciagnika i pomyśl czy chciałoby Ci się wspinać po ściance. Fajną byś miał #!$%@?ę w taką pogodę i oblodzone scianki xD
Fajnie to wygląda z boku jak się narzeka, ale sam byś nie wszedł,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pesa_elf: dalej idziesz w zaparte. Ja nie mam możliwości się tego śniegu albo lodu pozbyć.
Weź wyjdź sobie na drogę i popatrz, że nawet busy mają już nieodśnieżone dachy. W czym jest problem, żeby zrzucić taki śnieg z dachu busa? Przecież jest conajmniej połowę niższy niż ciężarówka.
Niemniej, gorąco zachęcam do wzięcia drabiny i wspiecia się na dach ciężarówki, ot tak, zeby się przekonać o czym Ty wogole wypisujesz.
@Mopek666:
  • Odpowiedz
@igrek97: Ty nie masz zamiaru wchodzić na drabinę i czyścić dachu, a inni kierujący nie chcą kretynów w ciężarówkach którzy mają gdzieś życie i bezpieczeństwo innych. Szkoda że w służbowym samochodzie nie mam rejestratora, ale z prywatnego bardzo chętnie będę #!$%@? i dołączał nagranie. W przypadku gdy zjeb będzie jechał że spadającym lodem / sniegiem.
Właśnie wystarczy nie być bucem i myśleć, tylko tego brakuje fanom żwiru, nie pomyślą o tym
  • Odpowiedz
@Pesa_elf: #!$%@?ąc od niebezpieczeństwa jakie wiąże się z wejściem na na wysokość 4m i chodzeniu po śliskiej powierzchni, zdajesz sobie sprawę jak mało jest miejsca miedzy ciągnikiem a naczepą? Ja jestem szczupaczkiem 70kg i w zimowych ciuchach mam problem z wejściem na dach, a jestem w stanie wejść na dach tylko i wyłącznie dzięki temu, że na czele naczepy są przymocowane skrzynki z gaśnicami, co nie jest standardem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@furcio: pokaz gdzie w tej naczepie mam zmieścić tą drabinę. Weź pod uwagę fakt, że mam chłodnię, która musi być czysta, zdezynfekowana i mam wieźć nią mięso ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@yazir: a ja tych busów widzę bardzo dużo. Kompletnie nie rozumiem, dlaczego busy mają śnieg na dachu skoro są o tyle niższe od ciężarówek.
W jaki sposób odsniezasz dach na busie? Z drabiny, że środka?

Jeżeli jest taka możliwość, to kierowca odśnieży dach, jeżeli takiej możliwości nie ma, nie będzie ryzykował własnego zdrowia albo życia.
Opowiedzieć Ci ciekawą historię?
Kierowca tira umarł po tym, jak pijany wypadł z kabiny. Z kabiny!
  • Odpowiedz