Wpis z mikrobloga

jeszcze raz stawiam moja teorie musiałem poprawić

Adria jako jedyna chyba osoba z wiadomego towarzystwa nie czuła potrzeby ukrycia się całkowicie w sieci, co więcej kilka lat temu prowadziła bar w Gdańsku i chyba nawet całkiem nieźle jej to szło.
Moim zdaniem nie wie o tym co się stało z Iwoną, a powód kłótni w DC mógł być dla niej bardzo krępujący. Hipoteza jes taka że Paweł który mógł być plotka w tym klubie sprowadził dziewczyny do DC bo chciały popracować jako hostessy, (Iwona ubrana w specyficzne paski i granatową sukienkę tak jak inne hosstesy w klubie na danym evencie) okazało się tej nocy że zamiast rozdawania drinków mają za zadania rozbawiać biznesmenów w loży VIP, Adria się zgodziła, co Iwonie bardzo się nie spodobało i dlatego później zwyzywała ją od szmat. Mogła też pokłócić się z jakimś Biznesmenem ze wyjawi ich cała tejemnice policji (spotykała z jednym policjantem) może wiedziała o chandlu dziewczynami Bardzo do mnie ta teoria przemawia, bo jako jedna z nielicznych trzyma się bardzo kupy. Wówczas mamy wytłumaczenie dlaczego Adria wymijająco odpowiadała na przyczynę kłótni, ale także jaką rolę mógł mieć w całej sprawie Paweł, który - być może, w obawie o to co Iwona dalej zrobi z informacjami, które uzyskała tego wieczoru - polecił komuś ją uciszyć. Nie wiedział tylko jak to przebiegło ostatecznie, dlatego polecił Kasi zadzwonić tak wcześnie do domu Iwony.
#iwonawieczorek
  • 34
@evo1nn: to musi byc cos grubszego. Gdyby chodzilo tylko o sprzeczke jak Iwona zwyzywala Adrie, ze ta nie chce byc hostessa to dlaczego mialaby o tym nie powiedziec?

Mysle ze kluczem do rozwiazania zagadki jest ta "klotnia o #!$%@?" o ktorej nikt nie chce powiedziec.
via Android
  • 0
@dzkeson po drugie podobno to nie był pierwszy raz Iwony w ty klubie jak mówili, więc mogła znać jakiś poważniejszych biznesmenów może mogło chodzić o kasę
via Android
  • 1
@dzkeson wiemy też ze była pijana już na działkach pisała do innych znajomych co robią, nudziło ja to towarzystwo, to nie byli jacyś super znajomi Iwony w tym DC zrezygnowała z grilla który obywał się w parku regana gdzie jej przyjaciółka miała urodziny dlatego myślę że chciała tam tylko dorobić jako hostessa dodatkowo była zadrosna że Patryk bawił się z jakimś kobietami Banana club
@evo1nn: Gdyby miala tam isc do pracy to mysle ze raczej powinna byc o jakiejs konkretnej godzinie, a nie ze najpierw idzie na before sie #!$%@?, a potem jak gdyby nigdy nic idzie do pracy. Skad w ogóle info, ze taki stroj obowiazywal dla hostess?

Predzej Pawel jej zaproponowal, ze wezmie ja i Adrie na dzien probny, zeby zobaczyly co i jak. Ona myslala ze normalna praca a nie dawanie dupy
via Android
  • 0
@dzkeson Z Joanna zaczal spotykac się jesienią 2010 roku. Czyli kilka miesięcy po zniknieciu Iwony. Anna D. to jego koleżanka, możliwe że czuli do siebie miętę, ale chyba oficjalnie nie byli w związku, wtedy kiedy umawial się z Iwoną.
@evo1nn: Ale skad info, ze Anna to NT? Ja wszędzie czytam, ze okazalo sie ze to Joanna jak sie potem przyznala?

Mi sie to klei. Pawel - Joanna i czemu akurat byli potem razem i za adwokata maja goscia od bylego gangusa Joanny? Xd za duzo zbiegow okoliczności