Wpis z mikrobloga

  • 6
jeszcze raz stawiam moja teorie musiałem poprawić

Adria jako jedyna chyba osoba z wiadomego towarzystwa nie czuła potrzeby ukrycia się całkowicie w sieci, co więcej kilka lat temu prowadziła bar w Gdańsku i chyba nawet całkiem nieźle jej to szło.
Moim zdaniem nie wie o tym co się stało z Iwoną, a powód kłótni w DC mógł być dla niej bardzo krępujący. Hipoteza jes taka że Paweł który mógł być plotka w tym klubie sprowadził dziewczyny do DC bo chciały popracować jako hostessy, (Iwona ubrana w specyficzne paski i granatową sukienkę tak jak inne hosstesy w klubie na danym evencie) okazało się tej nocy że zamiast rozdawania drinków mają za zadania rozbawiać biznesmenów w loży VIP, Adria się zgodziła, co Iwonie bardzo się nie spodobało i dlatego później zwyzywała ją od szmat. Mogła też pokłócić się z jakimś Biznesmenem ze wyjawi ich cała tejemnice policji (spotykała z jednym policjantem) może wiedziała o chandlu dziewczynami Bardzo do mnie ta teoria przemawia, bo jako jedna z nielicznych trzyma się bardzo kupy. Wówczas mamy wytłumaczenie dlaczego Adria wymijająco odpowiadała na przyczynę kłótni, ale także jaką rolę mógł mieć w całej sprawie Paweł, który - być może, w obawie o to co Iwona dalej zrobi z informacjami, które uzyskała tego wieczoru - polecił komuś ją uciszyć. Nie wiedział tylko jak to przebiegło ostatecznie, dlatego polecił Kasi zadzwonić tak wcześnie do domu Iwony.
#iwonawieczorek
  • 34
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@dzkeson Joanna S nie ma bezpośredniego zwiazku z tą sprawą. Nie znała zaginionej (na oczy jej nigdy miała nie widzieć), Pawła poznała kilka miesięcy po zaginieciu. Może mieć tylko wiedzę co ewentualnie Paweł jej przekazał, czyli związek pośredni.
  • Odpowiedz
@evo1nn: kuźwa coś mi tu nie gra, Iwona wzięła od matki buty i bluzkę w paski i spódnice? Czy tylko buty? Pod zdjęciem jest napisane, że bluzka w paski i granatowa spódnica to ubiór służbowy dla hostess. Możliwe, że matka tam pracowała jako hostessa?
  • Odpowiedz
xD
1. Hostessa promuje roznego rodzaju alkohole itp. a nie jest dziewczyna do towarzystwa
2. Jak pracujesz jako hostessa, to nie idziesz ze znajomymi na ognisko o 22, a pozniej nie klocisz sie z nimi o #!$%@? w klubie.
  • Odpowiedz
@evo1nn masz racje, nie bylo ogniska
"Dotarli tam po godz. 23. Pili mocny alkohol. Półtorej godziny później weszli na krótko do lokalu Mandarynka w Sopocie, a z niego ruszyli pieszo do Dream Clubu." - naprawde slabo jak na hostesse
  • Odpowiedz
@evo1nn: patrząc na te zdjęcia pasków przypomniało mi się, że sama miałam w tamtym okresie podobną sukienkę z paskami na górze i ciemnym dołem (jestem z rocznika zbliżonego do IW). Takie sukienki były wtedy bardzo popularne i szeroko dostępne na bazarkach, więc może niekoniecznie był to jakiś mundurek dla tych dziewczyn (?)
  • Odpowiedz