Wpis z mikrobloga

Jakie były wasze najgorsze #inwestycje?

Z mojej kariery:

Kiedyś skradli mi kołpaki pod blokiem. No i znałem pewnego bezdomnego, który chodził po śmietnikach. Rozmawiałem z nim, czasami mu kupowałem piwko, aż pewnego dnia podczas dyskusji z kumplem o biznesie mnie olśniło. Mianowicie 2 pytania:

jak odznaleźć moje kołpaki

oraz

jak ogarnąć biznes, który ma na celu odzyskiwać używaną elektronikę w celu renowacji i dalszej sprzedaży

miały wspólną odpowiedź: zmówić się z bezdomnym.

Dałem bezdomnemu mojego ukochanego #windowsphone lumię 640, kupiłemu kartę sim, powerbanka 20 000 mAh i mu wszystko objaśniłem, że jakby znalazł coś co wygląda jak skrzynka z zielonymi płytkami w środku, coś jak komputer, albo telewizor to mu za to zapłacę, a na telefonie dodatkowo były zdjęcia moich kołpaków i ilustracje jaka elektronika by mnie interesowała.

No. To był ostatni raz jak widziałem moją lumię, powerbanka i tego bezdomnego. Ten startup nie wypalił
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Zatwardzenie: chciał bym zobaczyc minę tego menela jak mu tłumaczysz o tej zielonej skrzynce a on Tylko.mysli za ile flasek wódki wymieni twoje gadżety w sklepie ;)
BTW. Jakoś mnie nie dziwi że twój startup nie wypalił ;)
  • Odpowiedz
@Zatwardzenie: ogarniasz terminarz wywozu gabarytów w Niemczech jedziesz i ściągasz co znajdziesz. Ja mam TV 32' i mikrofale, o dziwo były sprawne. A jak widzę stare PC to tylko rozkręcam i wyciągam zasilacze. Mam ich już 5 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niemce nie zostawiają dysków ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz