Wpis z mikrobloga

A więc nadszedł ten dzień, paczka dotarła!
Byłem bardzo podekscytowany, gdyż jest to moja pierwsza edycja i tak naprawdę nie wiedziałem czego się spodziewać.
Moim mikołajem okazał się @leuler i naprawdę, chłopie to co zrobiłeś rozwaliło mi głowę ( ͡ ͜ʖ ͡)
Prezent okazał się idelany, widać było, że naprawdę dogłębnie przeanalizowałeś moje wypociny i dobrałeś rzeczy, które idealnie do mnie trafią ()

1.Książka od Lovecrafta, coś fantastycznego na tą zimową porę i dodatkowo uniwersum które bardzo lubię!

2.Bidon z Chelsea, o matko, moja reakcja na to, to było jedno wielkie WOW. Naprawdę jestem bardzo wdzięczny za niego i przyda mi się na zajęcia na studiach, gdyż przy długich wykładach, często zasycha w gardle :D

3.Breloczek z Rodu Smoka - naprawdę super gadżet, kocham breloki! Będzie dumnie wisiał przy kluczach od mieszkania + dodatkowo jest metalowy i naprawdę robi wrażenie!

4.Boosterki z MTG - Bardzo za nie dziękuję i naprawdę doceniam fakt, że skonsultowałeś się z kimś kto ma pojęcie o grze, dzięki czemu dobrałeś je z najnowszych dodatków. Zostały już otworzone i co prawda banku nie robiliśmy ale wpadły bardzo grywalne karty, na które już mam pomysł aby je umieścić w taliach (òóˇ)

5.Koszulka - Czarna, LOTR oraz motyw świąteczny? Czy można wyobrazić sobie lepsze połączenie? Na pewno będę ją nosił i serdecznie za nią dziękuję! Jest cudowna!

6.Piwko Miodowe, tego akurat nie piłem, dzisiaj wieczorem postanowiłem jednego spróbować i bardzo mi posmakowało. Świetnie pasuje, aby wypić sobie w taki śnieżny, zimowy wieczór, dziękuję!

7.Słodycze, bardzo ciekawe ciastka azjatyckie, akurat jestem fanem takich "nietypowych" słodyczy, bardzo dziękuję! Dziękuję także za żelki, moja dziewczyna nie może jeść glutenu więc będę mógł się z nią bez problemu tymi żelkami podzielić ( ͡ ͜ʖ ͡)

8. I na sam koniec, "crème de la crème", czyli figurka Syraxa z serii POP! O matko, jaka jest piękna, połączenie jednego z moich ulubionych światów wraz ze smokiem to coś fantastycznego. Będzie dumnie bronił moich innych figurek na półce i na pewno świetnie się prezentował. Bardzo, bardzo dziękuję!

Nie mogę także zapomnieć o liście, naprawdę gdy go czytałem, aż się wzruszyłem. Chętnie podyskutuję z tobą na tematy w nim poruszone oraz na pytania mi w nim zadane ( ͡ ͜ʖ ͡). Naprawdę doceniam wkład pracy w ten list i myślę że sprawiłeś, iż ta edycja wykopaki, mimo, że jest moją pierwszą, będzie na pewno niezapomnianą.

Chciałbym na sam koniec życzyć tobie Wesołych Świąt i podziękować za tak wspaniałą paczkę!

#wykopaka #pokapake
Pobierz BrzozaCC - A więc nadszedł ten dzień, paczka dotarła!
Byłem bardzo podekscytowany, g...
źródło: comment_1671312146zWaGWAlK45SLqBvlWbxrhG.jpg
  • 3