Wpis z mikrobloga

Czas na moją #pokapake

Zanim jednak przejdę do treści właściwej, chciałam powiedzieć tylko, że żyjemy w symulacji. To moja druga wykopaka. Rok temu moją nadawczynią była mirabelka z Poznania posiadająca chłopaka poznanego na wykopie, w tym roku jest tak samo. Co więcej, mój odbiorca drugi rok z rzędu jest z Wrocławia. Pszypadeg? Nie sondze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W tegorocznej edycji #wykopaka wylosowała mnie mirabelka Marta, która niestety nie ujawniła swojego wykopowego nicku ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Po przeczytaniu Twojego listu dotarło do mnie, jak wiele o sobie zapomniałam napisać, bo łączy nas nie tylko pasja do gotowania, ale też do roślin.
To, że jesteś mirabelką, wiedziałam już na etapie poinformowania mnie, że zweryfikowałaś pakę, a to jak pięknie była zapakowana, tylko mnie w tym utwierdziło. ʕʔ

Przejdźmy więc do prezentów
Zestaw lego - mąż wybrał idealnie. Mam już co prawda ten zestaw, ale hej - snowtrooperów nigdy za wiele, dołączą do mojej armii ()
Brelok z Chewbaccą - ideał, kocham Chewbaccę, a ten jeszcze świeci, gdy naciśnie mu się brzuszek ʕʔ
Matcha - kocham matchę, więc trafiłaś doskonale, bo takiej jeszcze nie próbowałam. Gdybyś miała ochotę ujawnić swój nick, to odezwij się priv, a ja chętnie podpowiem Ci jak ja najbardziej lubię parzyć ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Świeczka o zapachu świąt - pachnie pięknie i z pewnością umili mi zimowe wieczory
Mydło do rąk - jeszcze nie testowałam, więc nie wiem jak pachnie, ale wygląda pięknie.
Słodyczki - kocham słodyczki, a takich jeszcze nie próbowałam.
Przyprawy przywiezione z podróży - będę musiała koniecznie przetestować, uwielbiam poznawać nowe smaki. Tę ostrą już spróbowałam i faktycznie jest ostra, ale musiałabyś spróbować mojego autorskiego sosu, to jest dopiero piekło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Własnoręcznie wykonane przetwory i pierniczki - chyba muszę oddać jakiemuś nielubianemu wujkowi #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak serio, to mega się cieszę, bardzo lubię takie rzeczy i zjem z przyjemnością, bo kocham jeść. Szczególnie ciekawi mnie ten dżemik dyniowo-pomarańczowy. A gdybyś w przyszłości robiła jeszcze ten cydr, o którym wspominałaś, to adres znasz (no prawie) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeszcze raz bardzo dziękuję i wesołych ()
Burczan - Czas na moją #pokapake

Zanim jednak przejdę do treści właściwej, chciała...

źródło: comment_1671310109UOQNLr5JNSQREv1SelLU9z.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz