Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy warto mieszkać w Warszawie? Nie chodzi mi o ceny tylko raczej o ludzi, ich mentalność, inteligencję, i czy łatwo tam nawiązać znajomości jeśli jest się nowym? Opiszcie swoje przemyślenia... Bo jest wiele stereotypów, ale z drugiej strony to miasto mnie jakoś kusi...
#pytanie #warszawa #kiciochpyta

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #639df89cd885543a3ae267b5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 18
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: czy łatwo nawiązać znajomości? Dla mnie było łatwo. Ludzie wszędzie bywają różni. W stolicy jest ich ze dwa miliony i jest wiele społecznych zjawisk typowych dla dużego miasta.

może powiedz czego oczekujesz i czego szukasz w stolicy, to ludzie odpowiedzą bardziej precyzyjnie
  • Odpowiedz
Lola : Mój syn 3 lata temu przeprowadził się do stolicy. Nie narzeka, na razie zarobki ok te 10k przekroczył, dziewczynę też ma studentkę i do tego dość szybko grono znajomych przekroczyło to co miał u siebie w domu. Ogólnie miasto dużych możliwości, mimo pracy zdalnej nie ma zamiaru uciekać bo grywa z kolegami na hali, z koleżankami chodzi na ścianki i co chwilę ktoś wpada na weekend do niego.
---

Zaakceptował:
  • Odpowiedz
OP: @Ravenek: Myślę o studiach w Warszawie. Powiedziałeś, że łatwo ci było nawiązać znajomości... Ale czy łatwo bedzie komuś kto jest introwertykiem i to trochę nieśmiałym? (nie jestem jakimś aspołecznym przegrywem ale jednak pewien problem mam przy poznawaniu nowych ludzi... jak już ich poznam to mogę gadac o wszystkim).
---

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
xxxX: > Myślę o studiach w Warszawie.

@AnonimoweMirkoWyznania: nie omijaj żadnej imprezy, zwłaszcza integracji, nawet jak Ci się nie chce iść to jest duża szansa że poznasz dobrych znajomych na życie. My rok w rok od zakończenie studiów się trzymamy ok. 10 osobową ekipą, a studia skończyliśmy z 5 lat temu. Wspólne imprezy, wigilia, weekendy, wypady.
---

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
Nie chodzi mi o ceny tylko raczej o ludzi, ich mentalność, inteligencję, i czy łatwo tam nawiązać znajomości jeśli jest się nowym?


@AnonimoweMirkoWyznania: masz pełny przekrój ludzi, zależy tylko z jakimi będziesz się chciał spotykać. Szybkość nawiązywania znajomości zależy do ciebie, twojego wieku itp
  • Odpowiedz
zgadzasz się z tym że trzeba jechać na integrację by nawiązać znajomości (bo potem będzie trudniej) czy nie jest to konieczne?


@AnonimoweMirkoWyznania: wyjazdy, integracje, kluby, organizacje studenckie. Im więcej, tym lepiej.
  • Odpowiedz
Ale czy łatwo bedzie komuś kto jest introwertykiem i to trochę nieśmiałym?


@AnonimoweMirkoWyznania: ale to już kwestia Ciebie, a nie miasta w jakim poznajesz ludzi. Samo miasto daje możliwość znalezienia dowolnych osób jakie Ci pasują, w dowolny sposób
  • Odpowiedz