Wpis z mikrobloga

@Lucjusz6: chyba nie widziałeś jak chatgpt działa, w toku rozmowy rozbudowuje kod i dodaje do niego funkcje o które proszę, nie trzeba niczego szukać, czytać czy robić, jedynie mówić co się chce i efekty ma się z miejsca (gotowy kod).
@TomSz: to znaczy faktycznie trochę przyśpiesza proces pracy ale nie wiem co robiłeś wcześniej. Najawiększa różnica jak mam nową bilbiotekę i karze mu coś zrobić to wtedy on to robi w 2 min a ja w 6 godzin ale zazwyczaj to różnica jest taka, że ja robiłem coś wcześniej w 5 min a on w 1 min i to rozmawiamy tylko o małym wycinku mojej pracy. Na pewno super szybko się
Najawiększa różnica jak mam nową bilbiotekę i karze mu coś zrobić to wtedy on to robi w 2 min a ja w 6 godzin


@wielki_hrabia_spekulacji: właśnie takich rzeczy mam sporo na todoliście i mogę je teraz po latach odkładania zaczać odhaczać bo te 6 godzin przejmowało zawsze coś innego czym można było się zająć z miejsca. Uczenie się czegoś cały dzień żeby nigdy więcej z tego nie skorzystać jest męczące, a
@TomSz: ja właśnie sobie piszę kod do esp8266 aby odczytywać czujnik temperatury i przekazywać go na serwer. To narzędzie to coś pięknego. generuje mi kod, który spełnia kryteria jakie narzucam, czasem pomija jakieś kryterium ale gdy to napiszę to wtedy poprawka zostaje naniesiona na kod. Super sprawa. Taki lepszy google, bo nie podaje źródeł informacji które musiałbym przejrzeć i sam posklejać kod. I to wszystko po polsku, z polskimi komentarzami :D.