Wpis z mikrobloga

#protest #obowiazkowecwiczeniawojskowe
Popieram protest. Jeszcze się rozkręci. Media teraz muszą zrobić robotę i rozreklamować. Najważniejsze, żeby nie przykleiły się do niego jakieś skrajne ugrupowania które podzielą ludzi tak jak na strajku kobiet pojawiły się brudasy z antify i flagi lgbt i strajk upadł.

Mam bekę z prawilniaków co popierają te przymusowe ćwiczenia bo mnie to nie dotknie bo mam kategorie E, ale ich dzieci będą zmuszane do tego. Dziadki coś krzyczą, że powinna wrócić obowiązkowa służba, żeby z chłopców robić mężczyzn xD wuj tam nauka, rozwój i hajs w przyszłości hurr durr najważniejsze, żeby czołgał się po betonie
b.....i - #protest #obowiazkowecwiczeniawojskowe 
Popieram protest. Jeszcze się rozk...

źródło: comment_1671302178b7mbGHQULH6nz1TAgoPNEf.jpg

Pobierz
  • 10
@bubki: Oni jeszcze nie wiedzą że medale i stopnie to nagrody dla idiotów. Dasz takiemu frajerowi wstążkę ze sreberkiem i nie musisz mu dawać żadnych naprawdę wartościowych rzeczy które by mu się przydaly tylko oferujesz takie bzdury i jak widać jeszcze sami za nie, nawzajem będą się ustawiać do pionu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bubki: Teraz już nie ma czegoś takiego jak starszy kapral. Kiedyś chyba jeszcze za czasóww LWP coś takiego funkcjonował. Czyli ktoś kto to pisał już nie pójdzie, bo jest za stary, więc sprawa wyjaśniona czemu by wszystkich wysyłał.