Wpis z mikrobloga

Jeżeli myślicie, że w wowa grają same szare myszki to możecie się mocno zdziwić. Ja w wowa zawsze grałem solo, dlatego poznałem tylko 4 szlaufiska.

Pierwsza co niby deklaruję się jako lesba i ma dziewczynę z którą gra razem na koncie (2 razy je reportowałem za account-sharing i nic, ba! jeszcze jakiś gm simpek dał im Warlord's Deathwheel mounta z 2012, bo żadnego innego achiva nie ma z tego roku), jedna przychodzi do drugiej i się straponem bawią i jeszcze się chwaliła, że ona to wygląda jak dziecko bo ma taką buzie dziecka i rude włoska, ale to że na imprezie kiedyś pijana była brana na 2 baty przez 30 latków to nie zmienia faktu, że ona jest lesba i w ogóle kabaretki dla niej to są jak jeansy, czyli takie że można w nich wyjść z domu XD.

Drugie szlaufisko to piczka z gildii co do niej napisałem się zapytać o addony jakie używa na arenach, bo w tym samym czasie wbijaliśmy wtedy 2.1k havociem na arenie i coś sobie ubzdurała, że ją stalkuje i tak przestałem pisać to się spytała czy nie chce kupić zdjęć jej stóp, no i chwile popisaliśmy, powyzywaliśmy się i okazało się, że ona sprzedaje foot pics za golda i zarobiła w ten sposób na brutosaura, blizzard beara i jeszcze jakiegoś innego drogiego mounta.

Trzecie szlaufisko które zabrałem na spacer do podziemia cmentarzyska w Duskwood okazało się, że ma 20 lat i robiła już gały i ogólnie ona to w ogóle uwielbia to robić, szkoda, że nic innego ciekawego do napisania nie miała, tylko myślała że zacznę robić jakieś pajacyki swoim Paladynem, ale się nie dało.

Czwarta jak i stutysięczna p0lka grająca na BLU to takie nudne szlaufisko, które nic ciekawego nie ma do powiedzenia, oczekuje od ciebie byś ją zabawiał i zapewniał rozrywkę, mimo młodego wieku posiada bardzo bogate życie seksualne, odbiera wszystko za stalk, literalny gwałt i nadużywa opcji ignore. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#worldofwarcraft

  • 4