Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dziś na wyjściu z pracy wspomniałem chłopom, że ten weekend to niedziela handlowa, jakby zapomnieli, a chcieli coś kupić. Eh, gdyby człowiek tylko wiedział, że zaraz dostanie wk&rwu to nie wspominałby o tym w ogóle.
Dostałem informację, że niedziela jest dla boga (ktokolwiek to jest). Mówiłem, że wcześniej, gdy nie było zakazu handlu w niedzielę to zawsze wtedy robiłem zakupy. Padło pytanie, czemu nie robię tego w sobotę.
Odpowiedziałem, że w sobotę to zajmuję się mieszkaniem i odpoczywam.
A oni mi, z takim wku(wem już, że czemu nie robię tego w niedzielę, a w sobotę zakupy.

No i mówię, że nawet nie jestem katolikiem. Oni mi, że w całej Europie są te zakazy to czemu w Polsce miałoby być inaczej.

Mówię, że czemu jedna gałąź jest uprzywilejowana, a inne nie, np. pracownicy utrzymania ruchu w elektrowni, czy w szpitalach, policja. Oni, że taki zawód wybrali i wiedzieli z czym to się wiąże.

Na odchodne powiedziałem, że jakby zrobili referendum to wróciłyby niedziele handlowe.

Eh, i tak człowiek na koniec roboty musiał się wku)wić na homo sovieticus. Trzymajcie się w tej Bolzdze, bo tutaj jedynie jak somsiad ma gorzej to jest lepiej.

#zalesie #bekazpodludzi #niedzielahandlowa #bekazpisu

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #639d00e7aa8a3827b29910e9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 3