Wpis z mikrobloga

też macie po stosowaniu loxonu że pojawia się wam owłosienie na twarzy? pod oczami coś, na czole wyrastają,obok na skroni.... czy to się zatrzyma czy to skutek uboczny i za jakiś czas będzie potrzebna depilacja laserowa? nie uśmiecha mi się przypominać małpy
#loxon #loxonmax
  • 10
@Damien_Up: i czy to się powiekszało? jak długo stosowałeś i czy stosujesz dalej loxon? niby wiem że jakby było gorzej to zawsze mozna spróbować depilacji laserowej na twarz...
@tomasz3: Stosowałem nieprzerwanie ponad 8mies na zakola- włosy zaczęły wypadać mi szybciej i miałem przesuszoną skórę takm gdzie smarowalem. Na twarzy ten meszek się nie powiększał, jak przed lustrem dobrze się przjrzalem to można go było zauważyć, ale problem nie narastał.
@Damien_Up: Ze swojej strony na wypadające włosy/lysienie polecam tabletki Nezyr (na receptę). W niecaly miesiąc włosy praktycznie w moim przypadku przestały wypadać i jedyne czego żałuję, że zaczalem tak późno uzywac i zmarnowałem czas uzywajac loxonu i innych szamponów na wypadanie. Tylko u mnie wystąpiło łysienie androgenowe.
@Damien_Up: Tak ale ja stosuje OD POCZĄTKU finasteryd i loxon max i belid sr. Nezyr za drogo wychodzi ,ja stosuję Finaster dzielony na 4 i koszt kuracji samym tym lekiem to 7 zł miesięcznie a nie 70 zł.
@tomasz3 nie pamiętam już, ale chyba dość regularnie, niektóre dziewczyny specjalnie go stosują tylko na brwi właśnie że względu na jego działanie. Jeżeli używasz tego atomizera, który rozpyla, to siła rzeczy trochę się dostaje na twarz, więc możesz spróbować nakładac go np. pipetą konkretnie w te miejsca, na których Ci zależy