Wpis z mikrobloga

bo po kliku prawym jest troche inne ui (mozna to zmienic na stare z win10, ale to trzeba poswiecic pare minut, a mi sie nie chce..)


@PolishBoyfriend: jako programista aż mnie ręką świerzbi żeby Cię pobłogosławić. Kilka(set/dziesiąt) godzin pracy poszło na to, żeby były równolegle dwa przełączalne modele UI, ale użytk0wnik woli narzekać zamiast sobie przełączyć. xD

@stuparevic: używam 11 prawie od początku i nie mam zastrzeżeń, chociaż to pecet
@stuparevic wkurzające jest to, że z poziomu traya gorzej się reguluje głośność myszką. Jest jedno kliknięcie więcej i trzeba nakierować kursorem w odpowiednie miejsce. Bardzo mnie to irytuje jak przeskakuje między Windowsami.
@stuparevic: mam 10 na dwóch komputerach i 11 na jednym nowym i póki co odradzam 11. Widziałem już masę jakichś dziwnych błędów, problemy z wybudzaniem, dziwne zwiechy i problemy z interfejsem sieciowym. Może to specyfika sprzętu i sterowników, ale to zwykły lapek z Intelem i Nvidią, więc w mojej opinii trochę tego dużo. 10 wydaje się być stabilniejszy póki co.
usunęli drag and drop to taskbar a to jest karygodne. Nie ma żadnego powodu dla tej decyzji


@glupiekonto: to nie była żadna decyzja, żeby to usunąć. Po prostu taskbar został przepisany w 11 z użyciem nowszych technologii. Taskbar, który znasz z windowsa 10 swoim kodem sięgał czasów Windowsa NT, czyli wczesnych lat 90.
Obecnie funkcja drag-and-drop jest już wprowadzona ponownie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stuparevic: ogólnie prawie jest jak 10. Dla mnie najbardziej irytujące jest że gdy używa się wielu ekranów to zegar i data na pasku jest tylko na głównym ekranie co skutkuje tym że jak chce się zobaczyć coś w kalendarzu to trzeba myszka zawsze wracać do głównego ekranu.
@stuparevic: jeśli jesteś zwykłą Renatą co gra w pasjansa - tak
Jeśli jesteś sys adminem i nie chce ci się oglądać 1h tutoriali jak coś skonfigurować żeby działało - nie

Centralnie prawie wszystkie opcje są #!$%@? gdzie indziej albo inaczej nazwane… debile z Redmont, nie mam slow po prostu