Wpis z mikrobloga

Chyba nie ma większego miejsca z "potencjałem rozwoju" niż stolica. Wszyscy widzieliśmy ten rozwój. Od "profesjonalnego kucharza" w Polonii 1.0 do Króla Grilla i afery z zaginionym słoikiem kiszonej makreli.

Teraz rzekoma przeprowadzka do miejsca które jest atrakcją turystyczną.
To nie wypali. Kolejna akcja Mercedes.
Może pojadą tam na kilka dni tak jak mówił, ale przeprowadzka nie wchodzi w grę.

Skoro to miejsce lubią turyści to cała lokalna gospodarka jest nastawiona na golenie białasów i Japończyków z hajsu, a Klapek nie ma do zaproponowania niczego czego już tam nie ma.
Nawet jakby coś wymyślił, to nie ma kasy na przeżycie pierwszych tygodni albo miesięcy zanim biznes zacznie na siebie zarabiać.
Do tego dochodzi jeszcze kwestia mieszkania. Skoro gdzieś na zadupiu starczyło tylko na zawilgocony kurnik, to jaki będzie
miał wybór w popularnym miejscu wycieczkowym? Garaż blaszak? Namiot na plaży?

17 grudnia 2022. Godzina 03:33. Robię screena, żeby w lutym kiedy Gapa będzie wyjaśniał dlaczego nie warto tam jechać móc się mądrzyć jak wszystko zgrabnie wydedukowałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#raportzpanstwasrodka
Pobierz
źródło: comment_1671242608jVYTnsNV0csptD8hCEXK8V.jpg
  • 8
@RyugaHideki: jaki ten gołodupiec może mieć potencjał do rozwoju xD Chyba, że mówi o ulanej czerwcówce to faktycznie jej mogłoby pomóc gdyby przestała słuchać jedynie tych dwóch miernot ledwo kaleczących po angielsku, bo chyba nie są świadomi jaką krzywdę robią temu dziecku xD IMO to będzie szybki powrót do KąKągu i potem jeszcze trochę wegetacji po czym do Twaroga dojdzie że jest z największym białym nieudacznikiem w Kambodży i kopnie go
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@RyugaHideki: z urywku przemowy na Reddit tylko jedno zrozumiałem - szukają żywicieli po kontent. Żadne tam że Dzunku będzie mogła się bawić z angielskojęzycznymi dziećmi bo od tego szkoła/korepetycje. Jak wspomniał o ekspatach to będzie filmowanie biznesów tych zagranicznych osób, jakieś jedzonko ogarną jak się w kręcą. Gapa tyle ma pracy a on jeszcze się z turystami fanami spotkać licząc na dary losu bo pensja nauczyciela i właściciel kilku cichych biznesow
Dzunku będzie mogła się bawić z angielskojęzycznymi dziećmi


@Chilli_Heatwave: To jest totalna bzdura. Nawet jak byli w stolicy to Dżunku nie miała dzieci do zabawy, a zaradni rodzice nigdy nie starali się żeby poznała jakichś rówieśników, nawet jak Klapek nagrywał połowę odcinka z kąkętem z placu zabaw.
To się zmieni dopiero jak będą zmuszeni wysłać ją do podstawówki. Nie mam pojęcia co mówi kambodżańskie prawo, ale chyba nawet w kraju trzeciego