Wpis z mikrobloga

@BoroPrimorac: Dla mnie nadal Patryk jest dużo bardziej podejrzany niż Paweł.
Szostak kose miał z Rutkowskim i nie ma co sie dziwić po tym co kwadrat tam odwalał np. z tym komentarzem dodanym przez lidie90 do której śledczy nie mogli dotrzeć, ale namierzył ją Rutkowski i z nią rzekomo rozmawiał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jackowski wycofał się ze sprawy po jakimś czasie, bo matka Iwony go pogoniła
@MegGriffin: ale w pierwszej ksiazce Szostaka aka starego wariata jednak jest fragment o tym, ze Jackowski to klamczuch i hosztapler :P co prawda to cytat z mamy Iwony ale jednak. Biedni wszyscy chcieli monetyzowac tragedie i se wchodzili w parade. A Szostak pod koniec zycia wbil do Rutkowskiego na konferencje z plastkowym wiaderkiem i grabkami, ze HEHE powinien wrocic do piaskownicy, i krzyczal jakies glupoty do mamy Iwony wdzwonionej na zoomie
@plazella: xD no dobra Szostak faktycznie odleciał przy tej sprawie, już sam fakt rozmawiania z Iwona przez medium był dosyć bekowy, ale ja myślę że mu na prawdę zależalo na dojściu do prawdy, a nie na samym hajsie (chociaż też na pewno nie wzgardził profitami). W każdym razie cytat o Jackowskim raczej nie świadczy o jego osobitym stosunku do niego.
@MegGriffin: a wg mnie moze na poczatku mu zalezalo na prawdzie, ale potem to juz zrobil sobie z tego regularne zrodlo utrzymania - co kwartal artykul w swojej gazetce coraz bardziej po bandzie, ksiazka numer jeden ktora jest ok ale tendencyjna jeszcze rozumiem, ale po cholere wysral ta druga…drugiej nie czytalam bo juz mnie zaczal niesmaczyc, ale gdzies mi sie obilo o oczy, ze pisal ze moze byla w ciazy ze
@plazella: Ja przeczytałam, ale nie pamiętam żadnej wzmianki o ciąży z ojczymem. Być może masz rację co do niego. Osobiście nie żywiłam do niego sympatii przez to jak się tam bulwersował o twórców podkastów (dopiero z owych się dowiedziałam o jego istnieniu, jak i pewnie wielu innych ludzi) i przez te jego "przełomy" ogłaszane co chwile. Dopiero po jego śmierci i przeczytaniu książki nabrałam szacunku do jego pracy, bo uważam to