Wpis z mikrobloga

Nazywam się francopolo. To zabawne, że jedna świąteczna paczka może przekręcić Twoje życie o 360 stopni. Nie miałem nic, lecz została mi paczka. Nie skończyłem szkoły i tułałem się po wykopie razem z moim kolegom w niedoli @mapache. Niech mu paczka ciężką będzie. Dwa tygodnie temu zaczął robić mi wykopakę. Za pieniądze ze sprzedaży swoich wydruków 3D pewnemu zboczeńcowi, dostałem TĘ paczuszkę. Nie mam już nic więcej do napisania. Dzisiaj odmienił się mój los!

-ALE KACZKA POTĘŻNA! A JAKIE ORZECHY SŁONE JE ZDOBIĄ! ZA WYOSKIE PROGI....
-CHUWDU CHUWDU #!$%@? WIEŚ, NIE MA TAM CO WY...A NIE TO NIE TO......R K S DO BOJU PODNIESIEMY SIĘ Z DOŁUUU, DRUGA LIGA SUPER SPRAWA ALE TRZECIA TEŻ CIEKAWAAAA. RRRRRRR KKKKKKKKKK SSSSSSSSSSS.
-ELEKT. CZYLI MAKAO Z POTWORAMI. TERAZ UWAŻAJ CZWÓRECZKA I CZEKASZ, MAKAO, A TERAZ DAMA NA WSZYSTKO WSZYSTKO NA DAME, PO MAKALE KARTA STOP. POWTARZAM PO MAKALE KARTA STOP.

Sprawiedliwy los sprawił, że zeżarłem słone orzeszki i paluszki wypalają jakby same, tworząc wyrazy, których nazwy bym znał, gdybym skończył szkolę....szkolę, która dzięki mnie zniknęła z powierzchni ziemi..Nigdy nie zapomnę tamtego widoku....
Dobra dla czystego sumienia żeby nie było, że nie podziękowałem: DZIĘKI ZA PACZUSZKĘ! SUPER EXTRA NA ELEGANCKOŚCI. TRAFIONA W PEŁNI. ZAWSZE CHCIAŁEM MIEĆ SZALIK CHUWDU. I KACZKA JAKA TOP BĘDZIE WOZIĆ SIĘ W AUCIE BO JESTEM STRASZNIE NIEDOJRZAŁY I NIC JUŻ NA TO NIE PORADZĘ. A W GRĘ BĘDĘ GRAŁ, POLECAM TEGO UŻYTKOWNIKA, MOŻE NIE JEST TANI ALE W PACZUSCE LITE ROBI TAKIE RZECZ...ZNACZY..KOLEDZY MI OPOWIADALI

ZDEJMIJ OKULARY 3D 3D 3D 3D :D

#pokapake #wykopaka
Pobierz francopolo - Nazywam się francopolo. To zabawne, że jedna świąteczna paczka może prze...
źródło: comment_1671213642zJXteXLA4Tvp3nxbtefoR3.jpg
  • 8