Wpis z mikrobloga

@AlKaczone: Jest taka wyszukiwarka - google się nazywa. I jak tam wpiszesz „Lego Mario dodatki” to ci wyskoczy mnóstwo wyników. Możesz też spisać np. „Lego Mario zestawy” ale wtedy ostrożnie (!) bo wyskoczą ci też te zestawy startowe i dodatki.
myślałem, że są może jakieś dedykowane dodatki dla tego konkretnego zestawu, nie znam się na lego.


@AlKaczone: Jeżeli domyśliłeś się że skoro jest napisane starter set to muszą być też dodatki to można się też domyślić że dodatki będą miały napis expansion set [ZOBACZ ZDJĘCIE POGLĄDOWE PONIŻEJ] Przepraszam że się nabijam ( ͡º ͜ʖ͡º) Ogólnie starter set to chyba po prostu set zawierający między innymi główny
Pobierz Dizel_AHTUNG - > myślałem, że są może jakieś dedykowane dodatki dla tego konkretnego ...
źródło: comment_16711968927DwR8VCm15Hw9zElqqmwRL.jpg
@AlKaczone: No zapytałeś jak je znaleźć, to ci odpowiedziałem że w googlu. Odpowiedz równie precyzyjna jak pytanie.

Jakbyś zapytał czy do konkretnych zestawów są konkretne dodatki, czy poszczególne zestawy są ze sobą kompatybilne itp. bo się na tym nie znasz to byłoby jasne w czym leży problem więc odpowiedzi też by były precyzyjniejsze.