Wpis z mikrobloga

https://parfumclub.pl/

Uwazajcie na nich i nie dajcie sie skusic niska cena produktow. Zamowiony produkt 3 grudnia nawet nie zostal przekazany firmie GLS, a kontakt z firma nie istnieje. Ich podany numer telefonu jest wylaczony, na maile nie odpisuja, a sadzac po ostatnich opiniach na ceneo.pl nie jestem jedyny. Maja tez podany kontakt na Skype - oczywiscie nieistniejacy.

#perfumy
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Qtavon: zamawiałam od nich jakoś wiosną, przesyłka szła zza granicy, przekazana kurierowi jakoś około 2 tygodnie po zamówieniu, ale wydaje mi się, że była informacja o tym, że na przesyłkę trochę trzeba będzie poczekać, flaszka legit
  • Odpowiedz
@Swepp: @kridzu: @dundee: tez zamawialem w drugiej polowie listopada, ale zamowienia z poczatku grudnia nie sa chyba obslugiwane. Opinie na Ceneo tez to potwierdzaja. Skontaktowalem sie z firma na Allegro, ale po jednej wiadomosci ze to blad po stronie GLS mnie olali, nawet gdy im mowilem ze skontaktowalem sie z firma GLS na wlasna reke i potwierdzili ze tej paczki nigdy nie otrzymali od firmy. Poradzilem
  • Odpowiedz
@Qtavon: Kurde właśnie dlatego boje się kupować perfumy o wartości 600zł + na takich stronach. Przy takich kwotach już wole naprawdę dorzucić 10-20% do ceny ale kupić z pewnego źródła. :-(
  • Odpowiedz