Wpis z mikrobloga

@Pesa_elf:
Mam problem ze swoim chłopakiem dość poważny. Oczekuje rad – być może ktoś miał kiedyś coś podobnego. Otóż jestem ze swoim chłopakiem już 3 lata. Jest to człowiek cudowny, nie ogląda się na ulicy za innymi dziewczynami myśli tylko o mnie dba o mnie itd. Jest bardzo inteligentny, przystojny i w ogóle dusza człowiek. Ale z nim mam jeden bardzo nietypowy problem. By dojść do sedna muszę przytoczyć całą historię naszego związku.

Otóż poznałam mojego chłopaka na imprezie. Nie była to pierwsza impreza na której widziłam go. Od razu mi się podobał ale zaczęliśmy ze sobą gadać gdzie koło piątego razu. Od początku było super. Równocześnie zawsze zastanawiała mnie jedna rzecz. Mój chłopak na wszystkie imprezy przychodził z taką tubą do noszenia plakatów. Gdy pytałam się po co mu to – odpowiadał jakimiś żartami. Kiedyś mi nawet powiedział, że nosi tam zestaw małego chemika. W sumie by się zgadzało bo jest to student IV – roku chemii – zajmuje się chemią kwantową i szczególnie interesuje go struktura materii. Znajomi mówili, że to jego dziwactwo, że chodzi z tą tubą. Jeden jego najbliższy kolega się kiedyś zaśmiał i powiedział, że chyba zostanę dziewczyną jagodowego króla – czyli zostanę jagodową królową. A jakże! Nie wiedziałam jeszcze o co mu chodzi.

Mój niepokój budziło jeszcze jedno. Mój chłopak nigdy nie pił alkoholu na imprezie. Ale mniej więcej w połowie imprezy gdzieś na chwilę znikał po czym wracał jakiś zamroczony jakby naćpany lub lekko pijany. Nie wiedziałam co się dzieje. Moja fascynacja była jednak tak duża, że zostaliśmy parą. Wszystko było super aczkolwiek sytuacje ze zniknięciami na imprezach się powtarzały – co ciekawe zawsze jak znikał zabierał ze sobą tubę, z którą na żadnej prywatce się nie rozstawał. Po pięciu miesiącach zadzwonił do mnie i powiedział, że musimy porozmawiać. Zaprosił mnie do domu i powiedział mi, że zdradzi mi swoja największą tajemnicę. Wziął i otworzył tubę na plakaty. Wyjął z niej bagietkę i butelkę denaturatu. Powiedział wtedy – „Oto mój zestaw
  • Odpowiedz