Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Brzydota rujnuje mi życie. Naprawdę jestem załamany psychicznie, bo przez nieatrakcyjny wygląd nie mogę znaleźć dziewczyny. Randkowanie zarówno realne jak i internetowe to w moim przypadku niewypał.
Chciałem raz w życiu poczuć się atrakcyjny i przerobiłem zdjęcia w popularnej aplikacji robiącej przystojniaka nawet z brzydala. Zadziałało i złapałem kontakt z fajną dziewczyną. To było najpiękniejsze pół roku w moim życiu. Utrzymywaliśmy kontakt telefoniczny. W końcu dziewczyna nalegała na spotkanie. Przyznałem, że poprzednie fotki przerobiłem. Zaśmiała się. Stwierdziła, że teraz każdy to robi i mam się nie przejmować. Według niej mam cudowny charakter, a wygląd nie ma znaczenia. Odważyłem się i wysłałem prawdziwe zdjęcie. Odpisała, że w porównaniu z poprzednim wyglądam jak dwie różne osoby, ale szybko dodała, że na tym drugim również fajnie i "fajne zdjęcie :)". To była ostatnia wiadomość od niej. Zablokowała mnie, choć wcześniej utrzymywaliśmy codzienny kontakt. Samoocena spadła mi do zera, płakałem przez kilka dni i nie mogłem wyjść z łóżka. Najgorsze jest to, że naprawdę odnalazłem z nią nić porozumienia, świetnie się dogadywaliśmy. Mój wygląd zniszczył wszystko.
PS Jeśli nie wierzycie, mogę wysłać screeny wiadomości z datami na priv.
PS2 Proszę nie dawajcie rad w stylu zmień coś w sobie. Robiłem wiele. Siłownia, najlepszy barber w mieście, dermatolog, który wyleczył mi trądzik. Byłem nawet u kilku chirurgów plastyków. Pokazałem im przerobione zdjęcie. Każdy stwierdził, że moje oczekiwania są nierealne, a gdy zapytałem jak będę wyglądać po operacji, jeden pokusił się o zrobienie symulacji komputerowej. Nadal nie zachwycałem. Zrobiłem chociaż wolumetrię twarzy. Ubieram się w dobrych butikach. Jestem dość wysportowany, używam dobrych perfum, nie mam łysiny. Lecz moja twarz psuje wszystko. To genetyczne, bo starsza siostra ma już 29 lat i nigdy nie miała chłopaka. Chodzi na randki i nikogo nie może poderwać.
Nie mam pretensji do rodziców, kiedyś były inne czasy. Teraz mamy okropne czasy dla nieatrakcyjnych ludzi.
#przegryw #blackpill #tfwnogf

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #639b86128161f849f037755d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 43
@AnonimoweMirkoWyznania: Redpillowcy będą ci rzucać frazesami że musisz pracować nad sobą jeszcze ciężej i jeszcze mocniej, wydawać góry pieniędzy i tryhardować tylko po to, żeby p0lka 3/10 z bachorem po chadzie cię zaakceptowała. Z resztą sam napisałeś ile już próbowałeś i jaki masz tego efekt. Blackpill daje ci wybór i pogodzenie się z rzeczywistością. Jeśli twoje geny to rzeczywiście game over i nawet operacje plastyczne nie pomogą to po prostu to