Wpis z mikrobloga

Mirki pomozcie, mam ochote na dodatki do wiedzmina 3 po tym next gen patchu i teraz pytanka :D podstawki nie skonczylem mam ostatni save jak pierwszy raz poplynalem na skellige.Chcialbym ograc dodatki, czy dodatki moge zaczac sobie juz teraz?( opcja nowa gra i tam sie wybiera dodatki) Nie konczac podstawki? W dodatku zaczynajac dostajemy jakas postac startowa z eq i lecimy sobie questy czy jak to wyglada? Warto grac dodatki nie majac skonczonej podstawki? Prosze o jakies krotkie wyjaśnienie ;) #xbox #xboxseriesx #ps5 #ps4 #xboxone #gry #konsole #wiedzmin3 #cdprojektred #wiedzmin
  • 14
@needer możesz zacząć w każdej chwili, ale o ile serce z kamienia nie wymaga jakiejś postaci to do krew i wino jest sugerowany wyższy poziom. Po prostu zaczynasz dodatek tą postacią, którą masz i nie musisz mieć ukończonej podstawki.
@Karbon315: zalozmy ze bede chcial przejsc dodatki po głównej fabule to jak to zrobic? Musze wybrac nowa gra i dodatek? Bo np tera grajac podstawke pojawiaja mi sie nieraz jakies zadania z dodatków na niebiesko np i na dole napis serca z kamienia
@needer: Masz kupione oraz zainstalowane oba dodatki oraz podstawkę. Rozpoczęcie każdego z dodatków to jest misja która ci się zwyczajnie pokaże na mapie. Dodatki są połączone z grą , wplecione w podstawkę, to nie są oddzielne produkcje. Grasz sobie swój Save, idziesz gdzieś tam gdzie jest zaznaczone i zaczynasz np dodatek serca z kamienia.
PS. krew i wino zostaw na sam koniec jak już przejdziesz grę.
@needer: Tak. Na raz możesz robić i podstawkę i dodatki jeśli masz taka ochotę. Serca z kamienia dzieją się na mapie z podstawki (chyba się poszerza tylko troszkę mapka z tego co pamietam?) Natomiast krew i wino tak jak pisałem zostaw raczej na koniec bo wędrujesz od innej krainy. Niby nic, możesz sobie w każdej chwili wrócić ale to słaba immersja.