Wpis z mikrobloga

#iwonawieczorek

Ktos ja wywiozl autem w inne miejsce Trojmiasta zanim doszla do domu. Nie zamordowano jej w okolicach miejsca gdzie zaginęła. Wsiadla z wlasnej woli lub nie.
Jej znajomi (z klubu) tego bezposrednio nie zrobili, ale nie mowia calej prawdy - nie dociekaja gdzie jest i co sie stalo- to jest podejrzane. Mysle, ze chodzilo o mieszanke sutenerstwa/narkotykow w trojmiejskim swiatku, w ktorym takze Policja i prokuratura sa zamieszani (kto sledzil afere Amber Gold ten wie o czym mowie).
Kluczowe byloby poznanie przyczyny klotni w klubie. Jesli Iwona np. grozila, ze cos wie i sypnie, to jej znajomi mogli "wezwac posilki" i sytuacja wymknela sie spod kontroli. Jesli byliby w porzadku, to nie mieliby nic do ukrycia a ewidentnie obowiazuje ich Omerta. Byli płotkami (jakas dilerka, sponsoring itp), ale w smiertelnie groznej ukladance.
Zeznania matki sa naiwnie brzmiącą narracją i mysle, ze Iwona juz od kilku lat wstecz przed zaginieciem poznala smak wolnosci wsrod starszych kolegow i kolezanek na Wybrzezu.
Tak wiec obstawiam, ze to nie przypadkowy morderca tylko ktos powiazany z jej znajomymi ja porwal a naprowadzil (sprzedal jak Judasz) na jej trop jakis bliski - Pawel, Adria czy ktos tam jeszcze.
  • 30
  • Odpowiedz
@winokobietyiwykop: nie zapominaj ze to dzieci było Adria 17 lat pawełek 22 iwona 19 więc wątpię że byli w jakim kolwiek światku dillerka i bieganie po osiedlu owszem, ale raczej obstawiam kłótnie może zazdrość i się coś #!$%@?ło a że smarkacze to się przestraszyli konserwacji i gdzieś ja zakopali
  • Odpowiedz
@Sylwia2137 No wlasnie pamietam, ze to małolaty i ze nie mogliby sami zrobic zbrodni doskonalej :) Zmowa milczenia typowa dla struktur mafijnych daje mi do myslenia, ze kogos sie boja (smiertelnie). Byli za mlodzi i za glupi zeby sami takie lody ukrecic.
  • Odpowiedz
@domenek_68
@winokobietyiwykop
Chodzę często z wykrywaczem i nie ma chu żeby przegrzebać całą zimie w promieniu poszukiwań szczególnie jak jest głęboko zakopana, to nawet zwierzyna nie rozkopie, zobacz jak ta matkę z córką też o nazwisku wieczorek szukali mimo że zabójca dał im koordynaty to parę dni im to zajęło, Polska ma hektary lasów
  • Odpowiedz
@Sylwia2137: no właśnie a to info skąd? bo jest dużo takich informacji że ten się logował tutaj, tamten tam, auto zezłomowane, potem że nie i tak naprawdę już nie wiadomo co jest prawdą a co fikcją
  • Odpowiedz
@domenek_68: @winokobietyiwykop: co do bilingow to pokazuje tylko miejsca z którego było dzwonienie a nie rzeczywiste położenie do BTS poczytajcie jaką awaria miał moniuszko i jaki wpływ miał na tą sprawę. Pozatym życie to nie film sensacyjny że mafiami układami i ble ble często motywy są proste i zwierzęce, może zazdrość może go nie chciała albo kłótnia o dragi /hajsy, zbrodnie wbrew opinia nie są takie zawiłe i ciekawe, to
  • Odpowiedz
Myślę, że Policja chce dotrzeć właśnie do grubszych ryb przez wątek z narkotykami Pawła i Joanny. Gdyby grupka dresiarzy zakopała w Sopocie dziewczynę, to by już dawno na prześłuchaniach to wyszło. A oni ewidentnie nie mają wyrzutów sumienia, zachowują się typowo jak na okoliczności jakie opisałem.
  • Odpowiedz
@Sylwia2137: hmm, to może dlatego nie wiadomo gdzie telefon Patryka logował się po godz. 4? Myślałem, że po prostu nie chcieli udostępniać tego fragmentu akt, ale teraz już sam nie wiem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@domenek_68

@winokobietyiwykop

Chodzę często z wykrywaczem i nie ma chu żeby przegrzebać całą zimie w promieniu poszukiwań szczególnie jak jest głęboko zakopana, to nawet zwierzyna nie rozkopie, zobacz jak ta matkę z córką też o nazwisku wieczorek szukali mimo że zabójca dał im koordynaty to parę dni im to zajęło, Polska ma hektary lasów

@Sylwia2137: nie ma opcji żeby była gdzieś w parku Reagana moim zdaniem. Raz że został przeszukany georadarem,
  • Odpowiedz