Wpis z mikrobloga

Blue wallet ma bardzo fajną opcję, że w zależności od użytego pinu otwiera Ci różne portfele i nikt z zewnątrz nie może sprawdzić czy masz jeszcze jakiś inny portfel ukryty. To jest jedno z lepszych zabezpieczeń na 5$ Wrench Attack :-)
@LodowkaWskazowka: ta opcja jest obowiązkowa nie wiem czy nie pogubię się z tyloma pinami:P
A o co chodzi z tym kontem Lightning. BlueWallet potrzbuję tylko po to by zrzucić trochę BTC z Binance. Możesz mi podpowiedzieć jak najsprawniej i najtaniej to zrobić?
Jest jeszcze trzeci typ konta Vault (Skarbiec) "najlepszy dla bezpieczeństwa dużych kwot" na czym polega jego różnica między zwykłym kontem BTC?
Nie musisz używać żadnych zaawansowanych opcji. Jeśli chcesz po prostu trzymać BTC to stwórz zwykły portfel i prześlij na niego pieniądze. To wszystko.

Nie musisz używać żadnych dodatkowych funkcji, tworzyć ukrytych portfeli, ani Lightning Network.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@michoopro: jest, ale można też na odcisk palca ustawić. O ile dobrze pamiętam to natywne sieci tych tokenów w tej samej kolejności to BTC, ETH, EtherumPoW I POLKADOT.

Najlepiej pobaw się najpopularniejszymi apkami i wybierz co tobie najbardziej odpowiada
@michoopro: na sieci binance to już nie będzie bitcoin tylko "jestem winien ci bitcoina". Wypłać na blockchainie BTC jak człowiek. Możesz używać innych giełd z mniejszymi prowizjami za wypłatę BTC.
@michoopro: teraz nie* ale w przyszłości

*dałoby się kombinować z zamianą na jakiegoś shita typu TRON, przesłać na inną giełdę, zamienić na BTC i tam wypłacić ale raczej nie jest warte zachodu
@michoopro: Mycelium, Samourai, Exodus (możesz na nim trzymać więcej krypto) Backup zawsze wygląda tak samo - spisujesz gdzieś seeda i chowasz żeby nikt nie znalazł, nie odszyfrował, nie wiedział gdzie jest. Mając seeda odtworzysz sobie portfel ale jak ktoś go znajdzie to przeleje sobie Twój hajs i tyle go widziałeś. Może być zaszyfrowany plik na pendrive, ale daj długie hasło i jak ten pendrive zginie to natychmiast przelej środki na inny