Wpis z mikrobloga

jaki żenujący damage control. przestańcie wykręcać się chorobami i cechami personalnymi moderacji. to jest na rękę tym ubekom.

przecież ktoś za to zwyczajnie płaci, za promowanie konkretnej linii politycznej, wbrew regulaminowi i wbrew woli całej reszty użytkowników.

skoro nic nie da się z tym zrobić, to chociaż nazywajcie sprawe po imieniu.
  • Odpowiedz
was neuropki się powinno zamykać w psychiatryku


@Kryspin013: Ty mi nie musisz tego mówić - głosy w mojej głowie powtarzają mi to od lat!

przecież ktoś za to zwyczajnie płaci, za promowanie konkretnej linii politycznej,


@znajdesposob: a myślisz, że to działa też w drugą stronę? Że te wszystkie kleopatrixxy, L3stka, volki, wojtasy etc etc etc są opłacane przez konfę by ich wychwalać i bronić przed manipulacjami na portalu ze śmiesznymi
  • Odpowiedz
a myślisz, że to działa też w drugą stronę? Że te wszystkie kleopatrixxy, L3stka, volki, wojtasy etc etc etc są opłacane przez konfę by ich wychwalać i bronić przed manipulacjami na portalu ze śmiesznymi kotami (za dnia , bo nocą CP)?


@MglawicaKraba: możliwe. choć "oni", w odróżnieniu od "was" mają stosunkowo duże i autentyczne popracie społeczne, za które nikt nie płaci. nie wykluczam, że to mogą być np. zatrudnieni pomocnicy poslów.
  • Odpowiedz
@MglawicaKraba: > mają stosunkowo duże i autentyczne popracie społeczne, za które nikt nie płaci

gdyby pis/po i gówno-lewica nie płaciły, nie oferowaliby stołków, łapówek i nie stosowali szantaży, to mieliby poparcie poniżej 1%

ale przeciez obaj to wiemy
  • Odpowiedz
ty spędzasz tu życie na wojenkach za darmo

przecież ktoś za to zwyczajnie płaci,


@USSCallisto: ale weźcie chłopaki uzgodnijcie wersje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

w dodatku na utrzymaniu rzekomej żony


1. serio jesteś aż taką stuleją, że sam koncept, sama perspektywa posiadania żony/partnerki to dla Ciebie jakiś nieprawdopodobny kosmos?
2. (tego możesz nie wiedzieć - patrz punkt 1. ( ͡º ͜ʖ͡º)) -
M.....a - > ty spędzasz tu życie na wojenkach za darmo

 przecież ktoś za to zwyczaj...

źródło: comment_1671123925AHf82C99HcP5Lr0PpSdRuH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@MglawicaKraba: nudny jesteś. Nic nowego nie wymyśliłeś podczas tych kilku dni przerwy.

Co do reszty twojego chorego amoku - śmiem wątpić, aby było stać na żonę politycznego fanatyka ślęczącego nad wykopem dzień i noc od kilku lat.
  • Odpowiedz
@MglawicaKraba: dlaczego miałyby mnie zapiec dziecinne odzywki jakiegoś przegrywa z wykopu? xD Dla większości tego portalu jesteś co najwyżej klaunem, z którego wspólnie się pośmiejemy, którego może niektórym czasami trochę żal. xD
  • Odpowiedz