Wpis z mikrobloga

Wpadłem dziś na laskę na badoo z którą miałem swoje pierwsze spotkanie w tym roku XD - https://www.wykop.pl/wpis/65157789/odpowiedz-na-pytanie-ktore-zadalem-w-tej-ankiecie-/)/

Powiedziała mi, że wtedy zrezygnowała ze mnie.....bo wyglądam inaczej w realu niż na zdjęciach XDD Czyli moja teoria została potwierdzona.....A przypomnę, co wtedy pisałem:

Przed spotkaniem IRL laska była mną zachwycona. Wiedziała jak wyglądam bo miałem przecież zdjęcia na badoo (dobrze wykadrowane by się dobrze prezentować). Sama się do mnie odzywała, pytała co u mnie itd. waliła podteksty erotyczne etc.....a po spotkaniu w IRL czar prysł. Dlaczemu? Bo widać nie spodobałem się jej na tyle fizycznie by pchnąć to wszystko dalej (ludzie na zdjęciach wyglądają inaczej niż w realu, ona pewnie po tych paru fotach inaczej sobie mnie trochę wyobrażała). Mimo mojego ZAJEBISTEGO wg. niej charakteru, zszedł on na drugi plan totalnie.


Zadałem kłam twierdzeniu, że na portale randkowe powinno wrzucać się NAJLEPSZE foty, by jak najlepiej się prezentować, argumentując to tym, że im lepiej wyglądasz na zdjęciach względem reala (ale bez retuszowania ich), tym większe rozczarowanie tobą na spotkaniu. I teraz ona to potwierdziła xD CZYLI MIAŁEM RACJĘ, ŻE TO NIE CHARAKTER BYŁ PROBLEMEM!

Czego po raz enty dziś dowiodłem:

-Każdy gównoporadnik dotyczący portali randkowych mówi, że na zdjęciach powinno wyglądać się jak najkorzystniej. Cóż, wziąłem to mocno do siebie, bo na jedno udane zdjęcie przypadało prawie sto nie udanych. Dokładne wykadrowanie, dokładna poza etc. Robiąc, ucząc się jak zrobić w miarę dobre zdjęcie, by mi służyło do poznawania lasek (i pomyśleć, że chciałem kiedyś iść na profesjonalną sesję, LOL) nic nie dało a wręcz obróciło się przeciwko mnie.
Jakie więc wrzucać zdjęcia na portale randkowe? Nie ma znaczenia. Nie jesteś chad, nic nie wrzucaj....

-Charakter, uwaga powtórzę to po raz miliardowy, nie odgrywa w budowaniu relacji internetowej ŻADNEJ roli. Jeżeli kobieta widziała twoje foty, spodoba się jej twój charakter a na spotkaniu nie spodobasz się jej fizycznie, to twój charakter leci do kosza xD Wygląd FILAREM dobrego charakteru ¯\_(ツ)_/¯

-Zdjęcia nie oddają w pełni jak człowiek wygląda w realu. I mówię tu jak najbardziej o naturalnych, nieretuszowanych zdjęciach. Odpowiedni kadr, oświetlenie, ogniskowa etc. Człowiek nigdy nie będzie 1:1 w realu jak na zdjęciu. Z tego też powodu łatwo zbudować mylne wyobrażenie na temat drugiej osoby posługując się paroma fotkami. Kobiety z jakiegoś powodu tego nie rozumieją, same waląc miliony filtrów na swoje zdjęcia oczekując, że facet jednak będzie taki jak na zdjęciach.

Im więcej wiesz o kobietach, tym mniej chcesz mieć z nimi wspólnego..........Ja naprawdę bardzo mentalnie się nastawiam, że poza sponsorowanymi spotkaniami z małolatami nie będę w nic większego wchodził.

#tinder #badoo #rozowepaski #logikarozowychpaskow #seks #p0lka
  • 24