Wpis z mikrobloga

Wpadłem dziś na laskę na badoo z którą miałem swoje pierwsze spotkanie w tym roku XD - https://www.wykop.pl/wpis/65157789/odpowiedz-na-pytanie-ktore-zadalem-w-tej-ankiecie-/)/

Powiedziała mi, że wtedy zrezygnowała ze mnie.....bo wyglądam inaczej w realu niż na zdjęciach XDD Czyli moja teoria została potwierdzona.....A przypomnę, co wtedy pisałem:

Przed spotkaniem IRL laska była mną zachwycona. Wiedziała jak wyglądam bo miałem przecież zdjęcia na badoo (dobrze wykadrowane by się dobrze prezentować). Sama się do mnie odzywała, pytała co u mnie itd. waliła podteksty erotyczne etc.....a po spotkaniu w IRL czar prysł. Dlaczemu? Bo widać nie spodobałem się jej na tyle fizycznie by pchnąć to wszystko dalej (ludzie na zdjęciach wyglądają inaczej niż w realu, ona pewnie po tych paru fotach inaczej sobie mnie trochę wyobrażała). Mimo mojego ZAJEBISTEGO wg. niej charakteru, zszedł on na drugi plan totalnie.


Zadałem kłam twierdzeniu, że na portale randkowe powinno wrzucać się NAJLEPSZE foty, by jak najlepiej się prezentować, argumentując to tym, że im lepiej wyglądasz na zdjęciach względem reala (ale bez retuszowania ich), tym większe rozczarowanie tobą na spotkaniu. I teraz ona to potwierdziła xD CZYLI MIAŁEM RACJĘ, ŻE TO NIE CHARAKTER BYŁ PROBLEMEM!

Czego po raz enty dziś dowiodłem:

-Każdy gównoporadnik dotyczący portali randkowych mówi, że na zdjęciach powinno wyglądać się jak najkorzystniej. Cóż, wziąłem to mocno do siebie, bo na jedno udane zdjęcie przypadało prawie sto nie udanych. Dokładne wykadrowanie, dokładna poza etc. Robiąc, ucząc się jak zrobić w miarę dobre zdjęcie, by mi służyło do poznawania lasek (i pomyśleć, że chciałem kiedyś iść na profesjonalną sesję, LOL) nic nie dało a wręcz obróciło się przeciwko mnie.
Jakie więc wrzucać zdjęcia na portale randkowe? Nie ma znaczenia. Nie jesteś chad, nic nie wrzucaj....

-Charakter, uwaga powtórzę to po raz miliardowy, nie odgrywa w budowaniu relacji internetowej ŻADNEJ roli. Jeżeli kobieta widziała twoje foty, spodoba się jej twój charakter a na spotkaniu nie spodobasz się jej fizycznie, to twój charakter leci do kosza xD Wygląd FILAREM dobrego charakteru ¯\_(ツ)_/¯

-Zdjęcia nie oddają w pełni jak człowiek wygląda w realu. I mówię tu jak najbardziej o naturalnych, nieretuszowanych zdjęciach. Odpowiedni kadr, oświetlenie, ogniskowa etc. Człowiek nigdy nie będzie 1:1 w realu jak na zdjęciu. Z tego też powodu łatwo zbudować mylne wyobrażenie na temat drugiej osoby posługując się paroma fotkami. Kobiety z jakiegoś powodu tego nie rozumieją, same waląc miliony filtrów na swoje zdjęcia oczekując, że facet jednak będzie taki jak na zdjęciach.

Im więcej wiesz o kobietach, tym mniej chcesz mieć z nimi wspólnego..........Ja naprawdę bardzo mentalnie się nastawiam, że poza sponsorowanymi spotkaniami z małolatami nie będę w nic większego wchodził.

#tinder #badoo #rozowepaski #logikarozowychpaskow #seks #p0lka
  • 24
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: miło czytać, że ludzie w dzisiejszych czasach potrzebują na zrozumienie ostatniego zdania z powyższego posta na tyle mało czasu, że nie zdążą jeszcze wpaść w pułapkę żony i dzieci. A mówią, że świat schodzi na psy. Ja widzę rozwój ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nie wiesz czy nawet byś miał szansę gdybyś miał #!$%@? zdjęcia jak większość chłopów na tych apkach ma


@YouCanCallMeBillieGates: Trzy lata spędziłem na tych apkach z czego tylko w tym roku dorobiłem się "w miarę" dobrych zdjęć. Wcześniej były #!$%@?, więc wiem czy miałbym szanse, bo jej nie miałem XD
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: Piszesz o trikach z Instagrama, więc jak najbardziej można tak uznać.
Najbardziej idealną sylwetkę mają ludzie, którzy... potrafią się ustawić do zdjęcia. I jest to powszechnie uznawane za przekłamywanie rzeczywistości :>
  • Odpowiedz
@Kryskamatyska: Nie mam profesjonalnego studia ani umiejętności do tak głębokiego ingerowania w wygląd bez retuszu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja po prostu używając amatorskich narzędzi metodami prób i błędów próbowałem uzyskać jak najlepsze efekty. Tak jak radzą to wszyscy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: Wydaje mi się, że oni rozumieją przez to, żeby nie wychodzić na zdjęciach gorzej niż w rzeczywistości, a to uzyskać akurat dość łatwo. Jak ty wygrzebujesz 1 dobre zdjęcie z 100 słabych, to każdy poczułby się oszukany.
  • Odpowiedz
@Kryskamatyska: Ja tak uważam, że na zdjęciach nie powinno się wychodzić gorzej jak w rzeczywistości, ale poradniki wszelkiego rodzaju często odsyłają właśnie albo do profesjonalisty, albo uczą odpowiednich postaw i kadrowania ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: Robienie dobrych zdjęć jako średniak to miecz obusieczny - bez nich nie masz szans na spotkanei a z nimi czar pryska w momencie spotkania.

P.S Jakie "sztuczki" dokładnie stosowałeś żeby zrobić fajne zdjęcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
  • Odpowiedz
ale strasznie trudno jest wyczuć odpowiedni moment, dlatego tych zdjęć często trzeab pstrykać w cholerę żeby złapać to co chcesz


@Pralko-suszarka: Własnie to mnie najbardziej zastanawia - po czym uznać, że to pewnie max co da się wyciągnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dobrze wiemy, że ocena z photofeelera jest gówno warta a apki randkowe to albo sukces albo spadasz w algorytmach na dno.
  • Odpowiedz