Wpis z mikrobloga

Jakie były wasze ulubione szkolne zabawy na przerwach? Moja ulubiona to nawet nie wiem czy ma jakąś nazwę powszechną, ale czasem była nazywana cykorem. Polegała na tym, żeby podczas przerwy na korytarzu jak najgłośniej powiedzieć "AAA #!$%@?" posługując się udawanym kichnięciem lub kaszlnięciem. Oczywiście im głośniej ktoś tak zrobił, tym większy respekt zyskiwał pośród kolegów. Dodatkowe punkty respektu zdobywało się jak akurat nauczyciel przechodził obok podczas "kaszlnięcia". Miło wspominam tę zabawę. Zawsze rozśmieszała towarzystwo - od pierwszej klasy podstawówki aż po studia magisterskie.
  • 246
  • Odpowiedz
@AdamKarolczak02137: Co? Boli że w szkole byłeś kimś a teraz jesteś zerem, z którym się nikt nie liczy? :D I którego wszyscy gaszą jak peta na takim Wykopie? :D A takie przegrywy, którymi kiedyś gardziłeś i nad którymi się znęcałeś prowadzą życie, o którym możesz tylko pomarzyć? :D Cóż, zawsze pozostaje ci się chwalić jaki to kiedyś byłeś zajebisty. Z naciskiem na kiedyś xD
  • Odpowiedz
@AdamKarolczak02137: Wytarłeś już dupkę? Bo zesrałeś się i śmierdzi :D Przypomnę, że chwalisz się pod swoim głównym nickiem (zawierającym imię i nazwisko) na Wykopie, że lubisz się znęcać nad słabszymi :D Następnie usprawiedliwiasz innych, którzy tak robili :D Jak ci nie wyszła próba usprawiedliwienia swojego umysłowego spier*dolenia, to zacząłeś prężyć swoje cyfrowe mięśnie i wyzywać na ustawkę :D Następnie pisałeś, że tak naprawdę wcale się nie znęcałeś i to były tylko
  • Odpowiedz
@AdamKarolczak02137: Z twojego wpisu wychodzi syndrom wyparcia. Nie zmożesz znieść faktu, że miażdży cię osoba, którą byś próbował pomiatać w czasach szkolnych. Stąd też okłamujesz siebie, że to co napisałem nie może być prawdą. Ja MUSZĘ być przegrywem, bo inaczej gdzie byłby taki samiec-alfa jak ty? No to przykro mi bardzo, mój ty mały idioto. Masz zdjęcie pierwsze z brzegu. Wiesz kto to jest? Śpiewa w takim mało znanym serialu co
Chidder - @AdamKarolczak02137: Z twojego wpisu wychodzi syndrom wyparcia. Nie zmożesz...

źródło: comment_1671275576EdOvfslMCbioI2R3tt7fPO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz