Wpis z mikrobloga

Witam, w wyniku kolizji uszkodzona została Toyota Yaris 1 polift. Uszkodzenia wycenione przez blacharza "na oko" na 2k (błotnik, zderzak, lampa). Samochód w stanie na dojazdy do pracy, ruda na progach, radio nie działa itd. Wstepnie blacharz powiedział że na pewno pójdzie na #szkodacalkowita. Pytanie tylko ile mogą wypłacić... Jeżeli ktoś miał podobne doświadczenia proszę o pw albo kom
W wyniku kolizji doznałem stłuczenia miednicy, odcinka kręgosłupa oraz powierzchownego urazu glowy. Mam wypis z izby przyjęć i L4. Czy z tego tytułu należy się odszkodowanie?
#oc #ubezpieczenia #samochody #wypadek #motoryzacja
  • 2
@MrDziad: Podejdź do swojego agenta, to wprowadzi dane Twojego auta do jakiejś z firm które oferują dla takich roczników AC i się dowiesz jakiej wartości auta możesz się spodziewać, a jednocześnie będziesz wiedział czy te uszkodzenia łapią się na szkodę całkowitą, czy nie.
W wyniku kolizji doznałem stłuczenia miednicy, odcinka kręgosłupa oraz powierzchownego urazu glowy. Mam wypis z izby przyjęć i L4. Czy z tego tytułu należy się odszkodowanie?


@MrDziad: Możesz się starać, trwałego uszczerbku raczej z tego nie będzie, ale za wszystkie koszty dodatkowe (niemożność pracy, L4, leki etc.) śmiało możesz wnioskować o odszkodowanie.